Підозрілий запах незрозумілої речовини

Саме це стало причиною нічного переполоху у людей, що проживають за адресою бульвар Нестерова, 18, корп. 1. На місце відразу виїхали фахівці, які взяли лабораторні дослідження повітря в підвальних приміщеннях будинку. Далі - у сюжеті. 

Це жителі будинку на бульварі Нестерова, 18. Вже п'ятий день поспіль люди задихаються від смороду невідомої речовини. Із підвалу й вентиляційною шахтою запах шириться всім будинком.

Наталія Іванівна, жителька будинку на вул. Нестерова,18, корп.1

- Ми тільки їмо обіцянки, вони якби вроді і роблять. Ну вони не можуть визначити, що це. Хто це зробив і як - це питання. Нам кажуть, що все нормально і можна жить. 

Людмила, жителька будинку на вул. Нестерова,18, корп.1

- Таблиця Менделєєва, хто-зна, що там. Це все буде накопичуватися в організмі. Не знаю, як ми далі будемо видихувати це. Зараз приїхали люди з ЖЕку, будуть заходити, але там інтоксикація страшна. Захисту ніякого, не дали навіть масок. 

Міська влада та відповідальні служби звітують про відсутність небезпеки й радять провітрювати приміщення. Лабораторія взяла проби повітря та землі з підвалу, але результати аналізів декілька разів відстрочували. Для вивчення проблеми запросили будівельника та можливого майбутнього міського голову Сергія Іващенка.

Сергій Іващенко, претендент на посаду міського голови Полтави партії «Слуга народу» 

- Сьогодні ми приїхали сюди, подивилися на все це діло. Походили по під'їзду, зайшли в квартиру, запах якийсь є, але його не повинно тут бути. Виберіть зразки, відправляємо в лабораторію, оплачуємо всі ці аналізи. Це перша турбота міської влади, бути тут з людьми і пояснити, що це таке. 

Жителі будинку й досі задихаються від невідомої речовини, яка продовжує непомітно впливати на стан їхнього здоров'я.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію