У МОЗ дозволили проведення міжнародних футбольних матчів із вболівальниками

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підтвердив можливість проведення міжнародних клубних матчів та поєдинків національних збірних з уболівальниками у “зеленій” та “жовтій” зонах.

Про це інформує пресслужба Української асоціації футболу, передає UATV.

“Постановою Кабінету міністрів передбачено можливість проведення масових, у тому числі спортивних заходів, з урахуванням встановленого рівня епідемічної небезпеки та встановлених протиепідемічних заходів”, – сказано у відповіді МОЗ на запит УАФ.

На матчах у регіонах із “зеленим” або “жовтим” рівнем епідемічної небезпеки, повинно бути забезпечено дотримання вимог щодо перебування 1 особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території та фізичного дистанціювання між глядачами. Матчі, які проводяться у “помаранчевих” та “червоних” зонах, повинні відбуватися за участі не більш як 220 осіб та не більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).

Зокрема, рекомендується організувати продаж квитків та розподіл глядачів по секторам трибуни таким чином, щоб не виникало скупчення. Допуск глядачів на сектори можливий не більш ніж 25% від загальної кількості, щоб забезпечити наявність вільних місць спереду, позаду, збоку, по-діагоналі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію