На Полтавщині – черговий антирекорд за весь час карантину

За добу зафіксували 61 новий випадок захворювання на COVID-19. 33 з них в обласному центрі. Чи загрожує перехід до більш жорсткої зони та посилення обмежувальних заходів – у сюжеті Аліни Боровик.

За крок до жовтої зони опинилась Полтавщина. Про це говорить голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. Другу добу поспіль реєструють рекордну кількість нових хворих на коронавірус. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Якщо ми протягом 7 днів будемо демонструвати таку динаміку, уже наступного тижня ми можемо опинитися у жовтій зоні. З приводу ліжко-місць у лікарнях поки що у нас оптимістичні прогнози. У нас показних дуже хвилює – це інцидентність. Тобто, та кількість виявлених хворих і та динаміка, яка наразі є на 100 тисяч населення. Для того, щоб перейти у наступну зону карантину, потрібно 40. Наразі у нас 32,3.

Загалом вся Україна теж б’є антирекорди. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час брифінгу в Чернігові.

Максим Степанов, Міністр охорони здоров’я України 

- За минулу добу в Україні захворіло 3144 випадки COVID. З них 206 дітей та 142 медпрацівники. Було госпіталізовано 508 людей. За останню добу зафіксовано 53 летальних випадки. При цьому одужало 1128 пацієнтів.

За словами Олега Синєгубова, тепер будуть ретельніше перевіряти, як у навчальних закладах дотримуються карантинних вимог. Уже повністю на самоізоляцію пішли 3 заклади освіти. У Новосанжарському, Диканському та Козельщинському районах 2 школи перевели на дистанційне навчання, дитячий садочок тимчасово не працює. А у Кременчуцькому медичному коледжі на ізоляцію відправили одну групу. Всього у закладах освіти області 9 людей захворіли на коронавірус. З них 4 дитини і 5 працівників. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Школи переведені на дистанційне навчання наразі. Вони переведені задля профілактичних заходів, скажемо так. Вкрай негативно є, коли свідомість деяких вчителів дозволяє їм із підвищеною температурою йти до учнів. Це не є правильно. Має бути якась відповідальність. Так само і учні.

Впровадження обмежувальних заходів для організації навчання в школах оцінюють негативно 40% українців. 30% – ставляться до цього позитивно, 22% – нейтрально. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». Переважно більше тих, хто негативно ставиться до обмежувальних заходів серед опитаних, які проживають із дітьми до 17 років. Збереження традиційної системи навчання з відвідуванням навчальних закладів в умовах пандемії підтримують 72% респондентів. 19% – за змішану форму (традиційну і дистанційну), тільки 5% – підтримуть повністю дистанційну. При цьому 74% опитаних вважають, що весняний карантин негативно вплинув на успішність навчання дітей у школах. 66% респондентів мають такі очікування і щодо навчання в новому навчальному році. Опитування проводилося в період з 1 до 5 вересня 2020 року серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію