У Кременчуці замінували магазин і захопили судно

Це поліцейські проводили тактичні навчання. За цим дійством спостерігала і наша знімальна група.

11 вересня близько одинадцятої ранку журналісти стали свідками того, як в районі електростанції проходять навчання спецслужб. За легендою, замінували магазин «АТБ». Також навчання пройшли біля будівлі мерії, управління поліції.

Іван Жук, начальник поліції Кременчука 

- Було задіяно дуже багато сил та засобів, перевірялася взаємодія різних служб, як Національної гвардії, так ДСНС, патрульної поліції та Національної поліції.

Згодом дійство відбувалося вже на центральному пляжі. Там знаходилося багато правоохоронців, працівників Нацгвардії та надзвичайників.

Іван Жук, начальник поліції Кременчука 

- По завданню на воді була втеча з-під варти із судна, потім – захоплення судна тими же втікачами та захоплення заручників. Спецпідрозділом «Корд» проведено операцію по звільненню та затриманню тих осіб, які втекли з-під варти.

Один із заручників під час операції, коли дві сторони відкрили вогонь, рятуючи своє життя, вистрибнув із судна в річку. Згодом його вже дістали з Дніпра рятувальники. Це було теж одним із елементів навчання.

Іван Жук, начальник поліції Кременчука 

- На сьогоднішній момент по 5-бальній шкалі, можна сказати, що на четвірку спрацювали. Але ще є багато помилок. І ми ці помилки будемо відпрацьовувати. Протягом цього місяця у нас відбуватиметься навчання, але уже в інших місцях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію