Через комунальні питання перекопали дорогу

А все, щоб дібратися до труб. Жителів це обурило і вони вимагають звіту від влади та «Обленерго», а ще звернулися за допомогою до будівельника Сергія Іващенка. Що говорять сторони – далі у сюжеті.

Обурені жителі приватного сектору на вул. Михайличенка вимагають пояснень від міської влади та підприємства «Полтаваобленерго». Останні перекопали дорогу. Місцеві жителі звернулися за допомогою до будівельника Сергія Іващенка, адже рік тому, за їх проханням, тут поклали новий асфальт. Та цьогоріч дорожнє покриття знімає ковш трактора.

Ігор Бабіч, місцевий житель 

- З подачі «Обленерго» будується нова лінія для прокладки електричного кабеля. Я мав розмову з представниками міської влади, я почув таку владу і почув таку фразу, що нас обманули і проєкт не відповідає тим вимогам, які вони виконують.

Компанія-підрядник, у свою чергу, пояснила, чому такі роботи проводить саме зараз.

Сергій Потапенко, керівник проєкту підрядника 

- Згідно робочого проєкту, виданого «Обленерго» і після отримання влади міста. Замовник «Обленерго» і проєкт розроблений ними.

Як фаховий будівельник Сергій Іващенко пояснив, у чому проблема. 

Сергій Іващенко, будівельник з багаторічним стажем 

- Взаємодія міської влади з підрядниками та замовниками будівництва з прокладки кабелю відсутня. Не враховані взагалі люди, які проживають тут, зараз прокладуть кабеля та відновлять асфальтове покриття, але воно провалиться і знову по-новому потрібно все це зробити. Це все кошти нашого міста, кошти бюджету, кошти платників податків кожної людини, яка тут живе.

Комплексний підхід та комунікація комунальних служб між собою та міською владою – такого чекають місцеві жителі від майбутньої влади, дивлячись на понівечену дорогу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію