Місто наближається до свого свята: прикрашаються мікрорайони, оновлюється траспортний парк, ремонтуються автошляхи

Однак, разом з тим, прикро спостерігати, як у самому центрі міста раз у раз з’являються купи сміття. Утворившись одного разу, звалище залишається неприбраним місяцями.

Будинок номер 25 по Жовтневій – у тридцяти метрах від будівлі обласного музично-драматичного театру. Фасад привабливий, прохідний двір - навпаки. Власне, ті самі перехожі, запевняю мешканці будинку, й взяли за звичку залишати торбинки зі сміттям на величезній купі непотребу, що утворювалася тут місяцями. Нерви у комунальників, нарешті, не витримали, і вони буквально за пів години до приїзду нашої знімальної групи задовольнили численні прохання мешканців будинку - купа зникла. Проте проблема сміття на вулицях центру залишилася, як, власне, й претензії старожилів. Колись у цьому затишному дворі були й квіткові клумби за невеличким парканчиком. Останній зняли працівники ЖЕДу №1, пообіцявши замінити на новий. Тепер на колишній газон залюбки заїжджають автомобілями. За порядком пробують слідкувати все ті ж небайдужі бабусі, влаштовуються біля під'їзду, хто як може: традиційні лави теж хтось конфіскував.

На сусідній з Жовтневою вулиці – теж застаріла купа сміття. Не перша, мабуть, і не остання. У місті запроваджена ціла екологічна програма, проте спеціалісти державного управління охорони навколишнього середовища б'ють на сполох.

Попри нарікання на роботу комунальників, претензії можна поставити і ледь не кожному мешканцю міста. Жодні програми чи штрафи вже довгий час не можуть змусити полтавців не смітити.

Стрічка новин