У Полтаві відзначили кращих у сфері фізичного виховання

Грошові нагороди та відзнаки вручили напередодні Дня фізичної культури і спорту України. Найбільша премія – 30 тисяч гривень – для олімпійців та їх тренерів. Урочистості провели в Галереї мистецтв, де зібрали спортсменів та ветеранів спорту.

У залі зібралися ті, хто й досі підкорює спортивні п'єдестали та славить Полтавщину своїми досягненнями, та ті, хто має за своїми плечима велике спортивне минуле.

Напередодні професійного свята, яке традиційно відзначають у другу суботу вересня, спортсмени готуються отримувати вітання та подарунки.

Олександр Лукошин – голова клубу любителів бігу «Еней» м.Полтава. Цій організації – майже 40 років. І всі ці роки Олександр був у клубі. Радіє, що сьогодні згадали й про них, ветеранів спорту.

Біг для Олександра важливий, тож не пропускає жодного марафону. 

Олександр Лукошин, голова клубу любителів бігу «Еней» м.Полтава

- Постійно проводяться змагання. Місто не боїться перекрити місто на 5-6 годин і проводити марафонські забіги. От за останній тиждень я пробіг марафон 40 кілометра, півмарафон 21 кілометр та навіть на манежі 300 метрів.

Олександр Рагулін разом зі своїм підопічним Анатолієм Новописьменним отримує відзнаки за досягнення у сфері пауерліфтингу. 

Олександр Рагулін, тренер 

- Такого раніше не було, щоб тренер отримував таку саму відзнаку, що і спортсмен. Це дуже радує та дає натхнення далі працювати зі спортсменами, займатися спортом і далі робить для Полтави нових чемпіонів.

Анатолій Новописьменний додає: за всі визначні досягнення їх нагороджують, місто не забуває своїх героїв. А останні роки підтримка стала значно кращою, і в спортсменів є додатковий стимул. 

Анатолій Новописьменний, рекордсмен світу та Європи з пауерліфтингу 

- Останній старт у нас був Чемпіонат Європи, де ми стали абсолютними чемпіонами Європи і з світовими рекордами повернулися додому.

В останні роки більше звернули увагу на фізичний розвиток підростаючого покоління. Почали вкладати кошти з міського бюджету на ремонти спортивних залів та таборів, щоб юні спортсмени мали змогу та місце займатися фізичними активностями. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Сьогодні ми відзначаємо близько 50 спортсменів: ветерани, олімпійці, тренери та працівники галузі фізичної культури та спорту. Це важливо, демонструвати людям, що про них пам'ятають і відзначають в день їх професійного свята.

На наступний рік планують затвердити програму підтримки ветеранів спорту, які створювали спортивне майбутнє Полтави.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію