Представники громадських організацій презентували вимоги до політичних партій

Цим вони хочуть допомогти сформувати змістовні передвиборчі програми на місцеві вибори 2020 року. Які критерії, на думку полтавців, обов’язкові для виконання майбутніми депутатами та міським головою – у нашому наступному сюжеті.

Громадські організації створили ініціативну групу, яка сформувала список вимог для політичних партій. Критерії стосуються різних напрямків життєдіяльності міста. Енергетика та адаптація до змін клімату, управління відходами, озеленення, молодіжна політика, транспорт та мобільність, міська інфраструктура, пам'яткоохоронна діяльність, цифрова трансформація громади та культурна політика. Свої вимоги висуває і «Еколтава». 

Маргарита Коптєва, представниця ГО «Еколтава» 

- До 2030 року потрібно, щоб було на енергобалансі міста відновлюваних джерел енергії. Щоб збільшувалось фінансування на енергоефективність та утеплення будинків, що також буде створювати позитивний вигляд міста. Це не тільки корисно для людей, економить кошти, а ще й візуально дає свою складову.

«Еколтава» підготувала вимоги і щодо управління відходами. До речі, чергову пожежу на сміттєзвалищі під Полтавою загасили 9 вересня. Вогонь охоплював полігон відходів тиждень. Загальна площа загорання складала понад 2 га. 

Маргарита Коптєва, представниця ГО «Еколтава» 

- Зменшення викидів, саме захоронення їх на 20% до 2025 року. Щоб на Макухівське сміттєзвалище на 20% зменшувались відходи. Вивезення змешнувалось. Таку ціль можна досягти шляхом сортування сміття і, звісно, сортування основної фракції сміття – це органічні відходи, які саме провокують спалахи на сміттєзвалищах. Вони утворюють з часом газ метан, який є вибухонебезпечним.

Поки що свої вимоги до кандидатів висунули 7 громадських організацій. Від партій чекатимуть зворотнього зв’язку. Просять опублікувати, які пункти підтримають та включать до своїх передвиборчих програм.  

Роман Широких, представник ПОО ВМГО «Студреспубліка»

- Багато вимог, пропозицій, векторів розвитку тут ще не включені. Зокрема, як окремі пункти, так і взагалі цілі напрямки потенційної роботи сюди не включені. Тож, до 20 вересня можна буде в електронному вигляді приймати ті чи інші пропозиції, які могли б увійти до цих вимог.

Політичні партії свої програми на місцеві вибори повинні представити до 25 вересня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію