«Вимагаємо звіту» – акція для депутатів

Розповіли про свій моніторинг діяльності депутатів міської ради у Полтаві і представники громадської організації «Полтавська платформа». Скільки з них звітувало перед виборцями за виконану під час своєї каденції роботу, а скільки проігнорувало звіти, у нашому матеріалі далі.

Упродовж двох років громадська організація «Полтавська платформа» аналізувала діяльність депутатів міської ради та стежила за виконанням їхніх обов’язків. А все для того, аби містяни зрозуміли, чи варті нинішні депутати їхнього голосу на майбутніх виборах. Перше, на що звертають увагу в організації, – це звіти перед полтавцями. 

Каріна Тютюнник, менеджерка проєктів ГО «Полтавська платформа»

- Звітування – це один із тих важливих обов’язків депутата, закріплений законодавством України. Кожен депутат зобов’язаний звітувати за законом не рідше одного разу на рік. Це такий самий обов’язок, як приходити на сесії, голосувати на засіданнях і проводити прийоми громадян.

Загалом було проаналізовано діяльність 40 депутатів, оскільки двоє депутатів набули своїх повноважень нещодавно. Звітність про виконану роботу шукали у засобах масової інформації, на сайті Полтавської міської ради, на сторінках у соцмережах депутатів.

Каріна Тютюнник, менеджерка проєктів ГО «Полтавська платформа»

- На даний момент прозвітували, за нашими даними, 22 депутати. Це насправді досить таки непоганий для Полтавської міської ради показник, тому що, наприклад, минулого року це було лише 13 депутатів. Але якщо брати у розрізі України, то це такий собі показник.

Аби депутати не забували та не ігнорували звітування про пророблену ними роботу, організація запустила акцію «Вимагаємо звіту». До неї можуть долучитися усі громадяни, які бажають від місцевих депутатів почути про їхню роботу за чотири роки. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію