Команда Удовіченка «Рідне місто» відновлює систему озеленення в Полтаві

Полтава здавна відома туристам та містянам як зелене та квітуюче місто. В цьому році команда Олександра Удовіченка «Рідне місто» не лише засадила традиційні клумби у парках й скверах, а ще й облаштувала нові. Серед новацій – сучасні міні-квітники у бетонних чашах.

Нові клумби розбили на розподільчій смузі вулиці Героїв Сталінграду, в сквері по вулиці Петра Юрченка, у Павленківському парку, районі Київського вокзалу та у інших локаціях. Порівняно з минулими роками, «квітуючі» території збільшили на 1200 квадратних метрів.

Сергій Луценко, директор КП «Декоративні культури», член команди «Рідне місто»

- У порівнянні з минулими  роками кількість квітів, висаджених на клумбах нашого міста, збільшилась із 140 тисяч до 172-ох тисяч. А «родзинкою» в озелененні міста Полтава стало встановлення нових, сучасних, привабливих вазонів.

Мініатюрні квітники у бетонних чашах оздоблені гранітною крихтою високої якості. Загальна кількість вазонів у різних точках міста - 152. Їх - п’ять видів, залежно від місця розташування.

Квітнуть в них переважно петунія й пеларгонія. Рослини регулярно поливають, а для забезпечення дренажу всередині чаш проклали шар керамзиту.

Віра, полтавка

- Це і красиво, і естетично виховує і молодь, і дітей, і взагалі для ока приємно. 

Спочатку чаші з квітами з’явилися в центрі Полтави, а також поблизу Київського та Південного вокзалів. Потім – по всій території Полтави.

Сергій Луценко, директор КП «Декоративні культури», член команди «Рідне місто»

- Це на Соборному Майдані, біля Пам’ятника козакам, на розподільчій смузі поблизу вулиці Небесної сотні, біля пам’ятника Героїв України, а також в Корпусному парку, який є центром міста Полтави.

Представники команди Удовіченка говорять: впроваджують повноцінну систему озеленення Полтави після періоду безгосподарності з 2008-го по 2018-тий рік. Вважають - це важливий крок у підтриманні позитивного іміджу Полтави, забезпеченні естетичної привабливості міста.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто»

- Полтава була зразково зеленим та привабливим містом. Але від безгосподарності останнього десятиліття все це загинуло. Тому сьогодні потрібно відроджувати квітники, збільшувати кількість вазонів, клумб, а найголовніше – ставити це все під системний, дбайливий догляд. Тільки тоді ми можемо розраховувати на відродження зеленої Полтави.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію