Власники демонтованого гаража: де наші речі?

8 вересня по вулиці Шилівській, 37 у Полтаві представники інспекції з контролю за благоустроєм міста демонтували незаконно встановлений металевий гараж. Сьогодні ж обурені власники тимчасової споруди звернулись до редакції нашого телеканалу із скаргою – про дату демонтажу не знали, а цінне майно, яке зберігали у гаражі, безслідно зникло. Лариса Шило – далі.

Пустир та розкидані іграшки, одяг, запчастини. А от цінних речей і сліду не лишилось. Так розповідають полтавці, які тривалий час зберігали особисте майно у металевому гаражі, який напередодні демонтували інспектори з контролю за благоустроєм міста.   

Наталія Діденко, зберігала майно в демонтованому гаражі

- Зник безслідно велосипед спортивний підлітковий, велосипед дитячий чотирьохколісний, два ліжка сучасних, два сучасних матраци, чотири покришки на сімейний автомобіль.

А ще – зимові дублянки, дитячі самокати. Мати чотирьох дітей говорить – зберігала тут крам, бо у невеликій квартирі нині ремонт. Особисто про демонтаж ніхто не попереджав. Хоча й жінка згодна, що гараж був встановлений незаконно.

Наталія Діденко, зберігала майно у демонтованому гаражі

- Про дану подію дізналися із соцмереж пізно ввечері. На місце прийшли вже, коли було дуже темно. Благоустрій свої повноваження перевищив. В деяких пунктах повівся неправильно.

Дмитро – представник іншої родини, яка зберігала у гаражі інструменти та літературу. Говорить – інспектори вчинили некомпетентно, порушили Правила благоустрою, а саме 97 пункт.

Дмитро Хохлов, зберігав майно у демонтованому гаражі

- Вони повинні були демонувати дану конструкцію, а весь вміст гаражу, все речі записати у акт, зробити опис, опломблувати майно та відправити його на зберігання, доки не знайдеться власник.

Представник інспекції пояснює: металеві гаражі у місті – поза законом. Про це власників попереджають заздалегідь й неодноразово. 

Денис Павленко, завідувач сектором архітектурно-будівельного контролю

- Ці гаражі, там їх 8 штук, вони розміщені там вже тривалий час без відповідних дозвільних документів. Попередньо інспекція неодноразово зверталась до власників з вимогою, що вони їх прибрали самостійно. Були приписи, повідомлення про необхідність їх прибрати.

На минулому тижні, розповідає фахівець, навіть збирались з власниками інших конструкцій особисто. Проте скаржники зустріч проігнорували. А за майно інспекція відповідальності не несе.

Денис Павленко, завідувач сектором архітектурно-будівельного контролю

- Якщо в споруді є майно, і воно демонтується разом із спорудою, воно передається на КАТП разом із спорудою. Але гараж цей не має дна. Тому інспекція не може прибрати все, що там було.

Полтавці ж, які втратили свої речі, вже написали заяву до поліції. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію