Шкільні предмети на свіжому повітрі та у зеленому класі

Дмитрівська середня загальноосвітня школа на Полтавщині новий навчальний рік почала по-особливому та у новому форматі. Як проходять уроки та перерви у навчальному закладі в умовах адаптивного карантину, та що про це думають самі школярі, з’ясовувала наша знімальна група.

Оля, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Є природа тут, ми ходимо тут на природі, щоб розвивалася наша душа.

Третьокласниця Оля із Дмитрівської школи від занять на свіжому повітрі у захваті. Її ровесники – такої ж думки.

Ксенія, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Додають енергії. На нас світить сонечко і нам тепло, в класі хоч і є вікна, але там жарко, а тут не жарко і не холодно, нормальна температура.

Артем, учень Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Тут можна побігать і повеселиться.

У старшокласників навчальний процес організований дещо по-іншому – у зеленому класі – зелені парти та пересувна маркерна дошка. Десятикласниці Дар’ї заняття на свіжому повітрі до вподоби.

Дар'я, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Це дуже гарна ідея, тому що ми можемо навчатися. Дихати свіжим повітрям, не сидіти в душному класі, тут прохолодно, зручно дуже.

Педагоги в такому форматі занять вбачають безліч переваг. Кажуть: особливо зручно проводити уроки зв’язного мовлення.

Аліна Загорулько, вчителька української мови та літератури Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Навіть якщо ми беремо 6 клас, у нас буде тема – опис природи чи опис рослин, ми можемо вийти, у нас є гарна клумба, діти можуть подивитися все це власними очима, подивитися і передати все, що вони побачили.

Корективи у навчальний процес внесла пандемія та недавня спека. Тож зелений клас став для учнів своєрідною оазою серед пустелі, переконаний директор школи.

Віктор Брижань, директор Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Зараз кожен урок в цьому класі проводиться, завуч складає графік, де вказує, який клас там повинен навчатися. Діти задоволені. Вони кажуть, якби постійно в цьому класі сидіти. Але ж він один.

Зараз на свіжому повітрі шкільного подвір’я проводять майже всі навчальні дисципліни, окрім фізики, хімії, інформатики та інших, вивчення яких передбачене в навчальних аудиторіях.

Аби мінімізувати контактування, відкрили всі чотири входи школи. За дотриманням протиепідемічних умов слідкують медики та представники охорони громадського порядку. Молодші школярі на перервах – без масок, натомість для середніх та старших класів цей атрибут індивідуального захисту є обов'язковим. Однак, навіть карантинні обмеження не здатні нівелювати радість від довгоочікуваного навчання та спілкуання з однолітками.

Оля, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Я люблю свою рідну школу, бо тут чудові вчителі, вони люблять нас і поважають, і вони завжди нас будуть учить до 12 класу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію