В Україні стартував онлайн-курс для змінотворців у галузі психічного здоров’я

Проєкт "Психічне здоров'я для України" запускає онлайн-курс "Весняна школа психічного здоров’я". Курс створений для того, щоб надати всім, хто опікується темою психічного здоров'я у громадах, необхідні практичні навички для комплексного та ефективного надання послуг у сфері психічного здоров'я. 

В Україні лише 37% людей вважають себе достатньо обізнаними в питаннях психічного здоров'я. 69% респондентів кажуть, що у них недостатньо інформації та хочуть дізнатися більше. Водночас 79% вважають, що психічне здоров’я ― є серйозною та вартою уваги сферою.

Онлайн-курс буде корисним фахівцям, які працюють у галузі психічного здоров’я, зокрема психіатрам, психологам, психотерапевтам, медсестерам, соціальним працівникам, представникам громадських організацій, органів охорони здоров’я та будь-кому, хто готовий змінювати та впроваджувати нові підходи до надання послуг з охорони психічного здоров'я в Україні. 

Завдяки "Весняній школі психічного здоров’я" актуальна інформація та кращі практики розвитку охорони психічного здоров’я перекладені українською мовою та доступні широкій авдиторії. Цей онлайн-курс охоплює: 

• 12 навчальних модулів 

• 16 міжнародних та національних експертів та експерток 

• 14 годин матеріалів на онлайн-порталі.

Онлайн-курс дасть відповіді на питання: чому і як слід дбати про психічне здоров’я та психологічний добробут працівників, як психічні розлади впливають на соціальне та економічне життя населення, куди потрібно звертатись за психологічною допомогою .

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію