13 років позбавлення волі отримав полтавець за умисне вбивство

13 років позбавлення волі отримав полтавець за умисне вбивство

За підтримання публічного обвинувачення прокуратури Полтавський районний суд постановив вирок стосовно жителя Полтави за умисне вбивство іншого полтавця та спричинення умисного легкого тілесного ушкодження його матері (ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 125 КК України).

Про це інформує пресслужба прокуратури Полтавської області.

"Обставини справи: у ніч з 4 на 5 липня 2019 року у стані алкогольного сп’яніння чоловік прийшов до квартири на вул. Петра Юрченка в обласному центрі. Він наполегливо стукав у вхідні двері та тиснув кнопку дзвінка. Коли йому відчинили, він, за висновком експерта, не менше 22 разів вдарив ножем потерпілого у різні частини тіла. Бив із такою силою, що навіть лезо ножа відламалося від руків’я. Окрім цього, обвинувачений спричинив тілесні ушкодження матері вбитого і пішов додому. Там він вимив руки від крові та знову повернувся до під’їзду будинку, в якому сталася подія, де його затримали правоохоронці", - йдеться у повідомленні. 

Після набрання вироком законної сили полтавець проведе за ґратами 13 років. Також він повинен буде заплатити потерпілим майже 5 тис грн матеріальної та 200 тис грн моральної шкоди.            

Стрічка новин