Міська лікарня у Горішніх Плавнях продовжує оновлюватися

Заклад вкотре отримав новітнє обладнання. Цього разу – дві дороговартісні операційні лампи та шість високофункціональних моніторів пацієнтів. Днями у медичному закладі відбулася презентація медичних новинок.

Із появою сучасних освітлювальних пристроїв медики міської лікарні із Горішніх Плавнів матимуть змогу проводити операції на значно вищому рівні. Одна із ламп працюватиме у операційному блоці, інша – в операційній пологового відділення.

Людмила Смаженко, медичний директор КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м.Горішні Плавні»

- Плюс цієї лампи у тому, що вона не дає відблиску від інструментів, тому що медичний матеріал, із якого вони зроблені, – медична сталь. І від неї дуже сильні ідуть відблиски. І це заважає хірургу у проведенні операції, то зараз всі ці елементи – їх просто не існує.

Операційні лампи високофункціональні із низкою корисних опцій. Обертаються на 360 градусів. Можуть мати різний кут нахилу та висоту. Є кілька режимів розсіювання та фокусування світла. Також, що дуже важливо, взагалі не утворюють тіні.

Дмитро Биков, міський голова Горішніх Плавнів

- Наші партнери із «Феррекспо» зробили нам черговий подарунок для міської лікарні. І зараз ми бачимо два операційних ЛЕД-світильника виробництва добре відомої фірми «Доктор Мач» (Німеччина). Вартість кожного – близько 350 тисяч гривень.

Нові лампи стали важливим доповненням до хірургічних столів, які придбали минулого місяця.

Людмила Смаженко, медичний директор КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м.Горішні Плавні»

- Якщо раніше ми, це було дуже складно, задіювали дві операційні бригади, то зараз із цим столом, де присутній той функціонал, що нам потрібен, ми можемо вивести жінку у положення, яке нам технічно простіше для вивчення дитини. Відповідно для цього одна операційна бригада.

Дмитро Биков, міський голова Горішніх Плавнів

- Будь-які операції, які проходитимуть у нашій лікарні, виконуватимуть на більш якісному рівні. Тому що від оснащеності, від обладнання, інструмента дуже багато залежить.

Серед дороговартісних подарунків – і монітори пацієнтів. Лікарі стверджують: це обладнання стане незамінним помічником у боротьбі за здоров’я і життя пацієнтів.  

Олександр Іванович, лікар-анестезіолог КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м.Горішні Плавні»

- Дані монітори дуже важливі для наших пацієнтів. І мають вони багато функцій. ЕКГ-монітор для тяжких хворих, постійне вимірювання артеріального тиску в реальному часі і також проводиться картографія. Це вимірюється рівень СО2 у повітрі, яке видихає пацієнт.

Таких моніторів придбано шість. Вартість одного складає 120 тисяч гривень. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію