Сьогодні поліцейські Полтавської області проводили тактичні навчання

Імітували небезпечні ситуації та масові заворушення. Головна мета – налагодження комунікації задля захисту й безпеки громадян. Як все відбувалось – дивіться у сюжеті.

Псевдоакцію ЛГБТ-спільноти проводять під стінами облдержадміністрації. А біля будівлі Полтавської міської ради – імітація мітингу. Ніби-то активісти тримають плакати з провокаційними написами. Для навчань залучили максимальну кількість особового складу Полтавського Головного управління Нацполіції та гарнізону. 

Олексій Манжиєвський, заступник начальника ГУНП в Полтавській області

- Спільно з ДСНС, Нацгвардією, підрозділами патрульної поліції ми проводимо навчання щодо злагодження підрозділів для того, щоб наші громадяни Полтавщини знали, що поліція Полтавщини працює, може їх захистити і виконувати ті знання, які перед ними ставить керівництвом як Нацполіції, так і керівництвом ГУ НП.

Співробітники роти «Тактико-оперативного реагування» беруть активну участь у спеціальних навчаннях. Готуються до провокацій на виборах. 

Євгеній Кондратенко, командир роти «Тактико-оперативного реагування» Управління патрульної поліції Полтавщини

- Ми тут знаходимось для злагодження співпраці між підрозділами поліції під час забезпечення громадського порядку під час виборчих процесів для недопущення масових правопорушень. Навчаємось, щоб бути кращими.

Навчання поліції провели у Полтаві, Кременчуці, Лубнах та Миргороді.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію