Група Нафтогаз профінансувала шкільне обладнання у Більській ЗОШ

Група «Нафтогаз» профінансувала придбання сучасного навчального обладнання для школи на Котелевщині. Тепер у Більській ЗОШ на уроках фізики використовуватимуть лабораторні набори та потужний цифровий мікроскоп. А клас інформатики обладнали сучасною технікою та устаткуванням.

Діти та батьки дізналися про подарунки на святі першого дзвоника у Більській школі. АТ «Укргазвидобування», що належить до Групи Нафтогаз, — давній партнер Більська та Котелевщини. Створення умов для розвитку якісної освіти в регіонах — це один із пріоритетних напрямків корпоративної соціальної відповідальності компанії.

Віталій Чудак, нач. відділу проєктів регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування»

- Ми у липні зустрілися і вже сьогодні проєкт реалізовано. У зв’язку з нашою процедурою на фінансування і закупівлі процес зазвичай складає близько 6 місяців, але ваші колеги зробили неможливе, і 1 вересня діти можуть користуватися обладнанням.

Клас фізики отримав передове обладнання: лабораторні набори для вивчення механіки, молекулярної фізики та термодинаміки, цифровий мікроскоп із можливістю фотографувати й експортувати результати на комп’ютер. Мікроскоп може збільшувати зображення у понад 400 разів. Такою матеріальною базою може похвалитися лише кілька шкіл по всій Україні.

Тетяна Парахонич, вчителька фізики Більської ЗОШ 

- Ці набори використовуються для проведення лабораторних робіт. Хоч вони і компактні, але багатофункціональні. Практично всі заплановані Міністерством освіти та науки лабораторні роботи ми можемо провести з їх допомогою. Ці набори допомагають дітям краще засвоїти матеріал.

Крім інструментів для класу фізики, за підтримки Групи Нафтогаз у школі придбали й обладнання для ІТ-класу — систему безперебійного живлення, акустичну систему, 13 блоків живлення, 12 пар навушників, 6 вебкамер, зовнішній жорсткий диск на 2 ТБ, проєктор, переносну колонку.

Наталія Білик, директорка Більської ЗОШ 

- У цьому році у нас є ще один партнер — Укргазвидобування. Вони надали чималі кошти, на які ми придбали обладнання для ІТ-класу. Тепер завдяки обладнанню в ІТ-класі можемо проводити дистанційні уроки. Щиро вдячні й надіємося на партнерство надалі.

Допомога школі — не єдина участь Групи Нафтогаз у житті громади. Багато років філія «Укргазвидобування» газопромислове управління «Полтавагазвидобування» вкладала ресурси та зусилля в розбудову села: провели газ, надавали посильну допомогу у боротьбі зі стихійними лихами. У бюджет надходять рентні кошти від компанії.

Павло Луговий, голова Котелевської райради

- Рентна плата АТ «Укргазвидобування» — другий за величиною показник у місцевому бюджеті. Це понад 20 млн грн за останні півтора року. Сьогодні два класи Більської школи отримали новітнє обладнання. Перед районним будинком культури за їхньої підтримки реконструюють площу — це близько 2 млн грн. Ремонтують будинки культури у Малій Рублівці, Лихачівці, Милорадово.

Соціальна відповідальність Групи Нафтогаз зосереджена на підвищенні рівня освіти в регіонах України, забезпеченні якісної медицини та розвитку громад і населених пунктів у цілому. Перевагу у Групі надають проєктам, що дають змогу громаді розвиватися, допомагають молоді здобувати знання та бути успішними в житті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію