У місті провели дитячий дружній турнір з тхеквондо

Із полтавськими юніорами приїхали поборотись спортивні клуби із Кропивницького та Дніпра. Змагання пройшли за підтримки підприємця, претендента на посаду міського голови Полтави від партії «Слуга Народу» Сергія Іващенка.

Маленькі спортсмени змагались у легкоатлетичному манежі стадіону «Ворскла». Вік тхеквондистів – від 6 до 12 років. На спортивний килим виходять як хлопці, так і дівчата. 

Валентин Корсіков, головний суддя змагань

- Оцінюються діти за трьома видами вправ. Це – формальні вправи, (техніка), спаринг, а також спецтехніка. Це на певній висоті діти розбивають предмет. У даному випадку –дощечку.

Тут – близько п’ятдесяти юних спортсменів із трьох суміжних областей України. Така організація заходу пов’язана із карантинними обмеженнями. Організатори впевнені – спорт розвиває дітей фізично, гартує характер, вчить самозахисту, наполегливості, зосередженості.

Данило Машковський, тхеквондист (м.Кропивницький)

- Мені подобається тхеквондо, бо я навчився захищатись. І можу захищати дівчаток. 

Віра Кабишева, тхеквондистка (м.Кропивницький)

- Я до того, як не займалася, я не вміла битися. А коли я навчилась правильно битися, мене всі почали поважати.

Каміла Фелоненко, тхеквондистка (м.Полтава)

- Я перестала взимку хворіти. Як я не займалась тхеквондо, то я взимку дуже хворіла ангіною. А зараз я взагалі не хворію.

І хоч турнір «дружній», та судді, кубки, медалі, відзнаки – цілком справжні. 

Валерій Вербицький, суддя від клубу «Корсар» (м.Кропивницький)

- Я як спортсмен можу сказати по своєму досвіду, коли піднімають прапорець твого кольору, це дає нереальний приплив енергії, емоцій, адреналін. Також це безцінний досвід. Діти з кожними змаганнями удосконалюють свої навички.

Полтавський спортивний клуб «Орел» працює недовго, проте юні борці вже мають перші перемоги та дипломи. А подібні турніри для дітвори – справжня подія.

Лариса Карпова, співорганізаторка дитячого турніру (м.Полтава)

- Це неймовірні зустрічі. Вони діляться досвідом, міряються силами. Свої здобутки один одному розповідають. Досвід інших міст – ми його як гурба всотуєм в себе і ділимось своїм.

Турнір «Battle of Poltava» проходив за підтримки директора будівельної компанії, претендента на посаду міського голови Полтави від партії «Слуга Народу» Сергія Іващенка.

Сергій Іващенко, претендент на посаду міського голови Полтави партії «Слуга Народу» 

- Це найголовніше, чим повинна займатись місцева влада, – це дітьми. Це дитячі садки, школи, і підтримка спорту – це найголовніше, що може бути. Можливо, не всі вони стануть чемпіонами, але для дітей це розвиток фізичний.

Також Сергій Іващенко згадав обіцянку Президента України Володимира Зеленського збудувати у Полтаві спортивний комплекс.

Сергій Іващенко, претендент на посаду міського голови Полтави партії «Слуга Народу» 

- В мене є дуже велика надія, що років через три в новому Палаці Спорту будуть проводитись класні турніри, які будуть збирати всю Україну в нашому місті. Я знаю, що це буде реально зроблено.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію