У Полтаві демонтували гаражі

Демонтували металеві гаражі у Шевченківському районі міста, що встановлені без жодних відповідних дозвільних документів за адресою вулиця Шилівська, 37.

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюється у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив'язки при її встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив'язки, інших дозвільних документів.

Всього за цією адресою розміщені 8 металевих гаражів. Власники неодноразово були попереджені про демонтаж, але ніяк на це не реагували, повідомляють на сайті Полтавської міської ради.

"Власники цих гаражів до нас не зверталися, хоча ми систематично їх попереджали про демонтаж та просили прибрати металеві споруди самостійно. Адже вони розміщені тут уже досить тривалий час без будь-яких документів. Тож, ми отримали подання від районної ради про їх демонтаж", - зауважив завідувач сектором архітектурно-будівельного контролю Інспекції по контролю за благоустороєм, екологічним та санітарним станом міста Денис Павленко.

За словами Дениса Павленка, на демонтаж гаражів витралити більше 3 тис грн. Нагадаємо, цьогоріч у Полтаві демонтували більше 15 тимчасових споруд.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію