Як зробити безпечнішим спуск по вул. Небесної сотні?

Як убезпечити пішоходів? Полтавець Дмитро хоче, щоб його маршрут і шлях інших людей став безпечнішим, адже тротуар, який пролягає над дорогою по вулиці Небесної сотні, нічим не відгороджений. Як це зробити і до кого звертатися, з'ясовувала Анна Ружін.

Вулиця Небесної сотні – одна з центральних у Полтаві, потік машин тут постійний. Біля дороги є і тротуар, яким досить активно користуються містяни, але огороджень тут немає жодних. 

Полтавець Дмитро розповідає: цим маршрутом досить часто користується, але його хвилює безпечність обраного шляху. 

Дмитро, полтавець

- Ми бачимо, як машини виїжджають з-за повороту і гуляють мами з візочками. Це є небезпечним. Також проїздять велосипедисти. Близько і до тротуару тут, і бруківка не в дуже гарному стані. Тому я вважаю тут за потрібне зробити відбійник або стовпчики, які є на зупинках громадського транспорту.

У поліції кажуть: вони не проти такого благоустрою, але коштів на таке не мають. Це має прийняти міська рада. 

Руслан Возниця, т.в.о. пресофіцера патрульної поліції Полтавщини

- Ми завжди підтримуємо ініціативи громадян, і взагалі підтримуємо всі проєкти, які спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху пішоходів, у тому числі і водіїв, які там проїжджають.

У міській раді зазначили: дане питання можна вирішити, але людина має звернутися до управління ЖКГ зі зверненням, тоді дана заява потрапить на комісії, і там уже депутати вирішать, чи доцільно на це виділяти кошти.

Руслан Возниця, т.в.о. пресофіцера патрульної поліції Полтавщини

- Якщо брати статистику, на щастя, за останні часи ми не згадуємо такі випадки, щоб водії здіснювали наїзд на пішоходів, які ідуть тротуаром. Але безумовно, ДТП за участі автомобілів там трапляються, і не виключено, що навіть в результаті зіткнення можуть постраждати пішоходи.

Тож встановлення якогось бар'єру на цій місцині буде не зайвим.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію