У Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов День відкритих дверей

Молодіжний театр, моделінг та шиття, авіаконструювання, інтелектуальні ігри та мистецькі студії. У першу неділю вересня, вже за традицією, педагоги та вихованці Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості провели День відкритих дверей. Спілкувались із батьками та дітворою, презентували вміння й номери, записували у гуртки. Репортаж про творче дійство дивіться у новинах далі.

Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості працює 85 років та налічує більше тридцяти гуртків, де школярі та студенти міста можуть розвивати свій потенціал та таланти, а також - насичено проводити позашкільний час.  

Аліна Василенко, мати школярки

- Ми дізналися про гурток логопедичного співу «Щебетунчики» і дуже бажаємо, щоб наша дитина його відвідувала.

Оксана та Андрій Петльовані, мати та син

- Хочемо в художню школу.

- В мене брат любив малювати, і я любив малювати з дитинства. Я люблю зображувати тварин.

Серед колективів Палацу - відомі у місті, Україні та навіть знані в Європі ансамбль танцю «Барвінок», спортивно-танцювальний клуб «Акцент», арт-студія «Браво», гурток «Господарочка», студія образотворчого мистецтва «Соняшник».

Серед напрямів, в яких працюють викладачі Палацу творчості, - гуманітарний, соціально-реабілітаційний, науково-технічний, художньо-естетичний, спортивний та інші. Простою мовою, юні музиканти, художники, актори, моделі, дизайнери, хореографи зможуть вдосконалювати свої вміння та займатись улюбленим хобі разом з професійними педагогами, а також - виступати, мандрувати та спілкуватись з однолітками, які теж мають схожі інтереси. 

Тетяна Ніколенко, керівник гуртка по класу баяну

- Ми дуже раді, що Палац відкрився, що ми завершили ремонт. Ми раді приймати дітей та батьків!

Світлана Андрющенко, представляє «Театр моди «Перспектива»

- Дівчата вчаться шити одяг, і потім найцікавіший момент – вони цей одяг потім демонструють на сцені.

Ірина Бурлакова, керівник гуртку інтелектуального розвитку

- Здійснюєм набір у інтелектуальний гурток на 5, 9 клас. Будемо організовувати ігри, брейн-ринг, «Що, де, коли».

Під час карантину Палац дитячої та юнацької творчості частково працював у дистанційному форматі. Та нині вихованці займатимуться у невеликих групах, із дотриманням вимог Міністерства охорони здоров'я.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію