У Полтаві з'явиться новий мікрорайон

Будівельник Сергій Іващенко зустрівся з мешканцями мікрорайону Браїлки, розповів людям про майбутні забудови. Товариство з обмеженою відповідальністю «БК «Комбінат виробничих підприємств» 14 серпня виграло аукціон на право оренди 1,5 га землі. Там планують розмістити кілька багатоповерхівок та навчальні заклади. Подробиці - дивіться у сюжеті.

Новобудови з’являться по вулиці Горобця та Башкирцевої. На місці пустиря буде 6 дев’ятиповерхівок з паркінгом. На перших поверхах, окрім магазинів, розташують аптеки. Про це мешканцям прилеглих будинків розповідає директор Комбінату виробничих підприємств Сергій Іващенко. Перед початком робіт він поспілкувався з місцевими жителями, аби зрозуміти їх потреби та бажання. У майбутньому мікрорайоні за планом повинна з’явитись школа, дитсадок та велодоріжки. 

Сергій Іващенко, директор ТОВ «БК «Комбінат виробничих підприємств»

- Дитячі, спортивні майданчики, зони відпочинку, ігрові зони. Також місця для збирання сміття. Ми уже будемо започатковувати нову систему у місті. Закриті будиночки, де будуть розташовуватися контейнери для сміття. Ми ж ідемо в Європу, ми повинні вже робити за європейськими нормами.

Сергій Іващенко запевняє, аби не руйнувати дорогу по вулиці Баркирцевої габаритним транспортом, на час будівництва планують облаштувати новий автошлях. Крім цього, у новобудовах буде окрема система каналізації. Побудують напірний колектор, який перекачуватиме стоки на територію мікрорайону «ГРЛ». Це зроблять для того, аби не перевантажувати і без того проблемні підземні труби на Браїлках. Мешканців майбутнього мікрорайону обслуговуватимуть 2 нові трансформаторні підстанції. 

Сергій Іващенко, директор ТОВ «БК «Комбінат виробничих підприємств»

- Людина у квартирі отримує лічильник холодної води і лічильник тепла. 2 моменти, за якими це все буде відбуватися. І опалення, і гаряче водопостачання буде йти через ІТП. Таким чином кожен під’їзд виходить у плані опалення, гарячого водопостачання автономний. Як кожен під’їзд, так і кожна квартира.

Майбутні мешканці квартир за бажанням можуть обрати індивідуальне планування кімнат, розповідає головний інженер проєкту Сергій Халімон. 

Сергій Халімон, головний інженер проєкту

- Каркасна система дає більше можливості для архітекторів і мешканців у тому плані, що планування квартир можна вирішувати більш різноманітно. Немає прив’язки до опірних стін, і на стадії проєктування ми враховуємо побажання майбутніх мешканців.

Частину квартир у новобудовах отримають вкладники довгобуду на бульварі Боровиковського, 11. Для людей, які інвестували у будинок на Огнівці, виділять під’їзд у майбутньому мікрорайоні. За планами люди квартири отримають у 2021-22 роках.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію