Родина просить допомогти фінансово на лікування дитини

Анна Приймич з березня 2017 року не покидає надовго лікарні. Дівчинці діагностували страшну хворобу – нейробластома заочеревинного простору, 3 стадія. Пройдено десятки курсів хіміотерапій з ускладненнями, сотні аналізів, але лікування тривале і дороговартісне.

Дівчинку госпіталізували до онкогематологічного відділення Івано-Франківської лікарні і готові були продовжувати лікування, але стався рецедив. Зараз стан дівчинки відновився, але препарати на хіміотерапію родина мусить купляти сама.

12 вересня чергова хіміотерапія, потрібно встигнути зібрати кошти. На даний час є лише майже 3 тисячі гривень, не вистачає 108 000 грн. 

Леся Приймич, мама

- Стараємося, щоб якось себе упевнити, що все буде добре. Я б хотіла попросити допомоги, щоб допомогли зібрати кошти на ці протоколи хіміотерапії.

Зараз на ваших екранах з'явиться номер карти, переславши гроші на яку, Ви зможете фінансово допомогти.

ПриватБанк 5168 7574 0312 2189 

Приймич Леся Орестівна

Ощадбанк 5167 4901 4461 4956

Леся Приймич, мама

- Лікування продовжиться, я сподіваюся, що результати будуть, так як робимо все можливе. Лікуючий лікар також упевнений у тому, що результати будуть. Адже результату досягли ми уже. І непоганого, адже Анічка наразі себе почуває добре. Аналізи піднялися і дитина може бути трохи вдома.

І сама маленька Анечка теж чекає на одужання та мріє про зустріч зі своїм музичним кумиром Монатіком.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію