Навчальний рік розпочався не лише у школах Полтави

Своє свято першокласника провела і Мала академія мистецтв. Захід проходив за сприяння Фонду захисту і підтримки талановитих дітей, почесним головою якого є Анатолій Кукоба. Святкування продовжили в Галереї мистецтв, де відбулося нагородження юних полтавців, які стали лауреатами численних конкурсів.

Свято першокласники у Малій академії мистецтв - традиційне і відбувається щороку. Нині в ньому взяв участь і Фонд захисту та підтримки талановитих дітей, який діє уже протягом 15-ти років. На урочистості з нагоди посвяти першачків, а їх цьогоріч 156, сюди завітав і почесний голова Фонду, народний депутат України 5-го скликання Анатолій Кукоба.

Полтавська область, за словами Анатолія Кукоби, дала світу чимало відомих імен. А тому за належної підтримки, переконаний він, Полтава виховає ще не одну знану особистість. Нині першокласникам Малої академії мистецтв вручили подарунки від Фонду та влаштували концерт за участю зразкових колективів школи.

Свято від Фонду захисту і підтримки талановитих дітей продовжили у приміщенні Галереї мистецтв. Тут вітали дітей, які протягом минулого року стали лауреатами та переможцями різних конкурсів: від міських до міжнародних. Їм вручали грамоти, дипломи та подарунки від Фонду.

Стрічка новин