На точках продажу квасу виявили численні порушення карантинних вимог

Дотримання карантинних вимог продовжують перевіряти експерти. Цього разу у Полтаві оглянули вуличні точки продажу квасу. Знайшли ряд порушень. Разом з фахівцями Держпраці, Держпродспоживслужби та представниками поліції на рейді побувала наша знімальна група.

По вулиці Патріарха Мстислава жінка продає квас. З покупцями спілкується без маски. Фахівці Держпродспоживслужби, Держпраці та представник поліції підходять до точки продажу. Тепер на місці відповідальної немає. Через деякий час продавчиня виходить уже у масці. 

- Он обробка рук, усе обробляємо і тут, і тут. 

- Я питаю про температурний скринінг. Чи ви проводите? Фіксуєте у журнал, у вас є? 

- Так. 

- Покажіть, будь ласка! 

- Ну у мене тут немає. 

- А де він? 

- Там.

У кіоску виявили ряд порушень. Серед них одне із найрозповсюдженіших – немає окремого контейнера з кришками та одноразовим поліетиленовим пакетом для подальшої утилізації використаних масок. 

Дарина Штанько, фельдшер санітарний міського управління ГУ Держпродспоживслужби Полт.обл.

- Працівник не проходить температурний скрінінг перед початком робочої зміни. На момент перевірки відпускала відвідувачів без гумових рукавичок, у неї немає засобів для обробки контактних робочих поверхонь, що являє собою те, що вона не проводить дезінфекцію. Також немає розмітки по дотриманню дистанції у разі скупчення людей. Також немає інформування по профілактиці коронавірусної хвороби.

Наталія Гаркава, головний державний інспектор управління Держпраці у Полтавській області

- На період коронавірусу ми залучаємось до заходів превентивних. У цьому випадку з Держпродспоживслужбою проводимо інформаційно-роз’яснювальну роботу на підприємствах, установах організаціях міста і області.

За результатами перевірки склали адміністративний протокол. Його направлять до суду. На інших точках продажу квасу знайшли незначні порушення, які відразу усунули. Усього у Полтаві перевірили 5 таких місць.

Стрічка новин