У Полтаві пройшов щорічний форум підприємців міста «City Fest»

З 31-го серпня по 4-те вересня у Полтаві проходив традиційний щорічний форум підприємців міста «City Fest». В його рамках, напередодні Дня підприємця, який в Україні відзначають у першу неділю вересня, пройшла церемонія нагородження тих бізнесменів, які в період карантину активно працювали задля запобігання поширення COVID-19. Як саме це робили, а також репортаж про саму церемонію дивіться далі.

Основна місія Форуму підприємців, який цьогоріч має назву «Спільна робота – високі надходження», – згуртувати компанії міста разом, налагодити діалог між бізнесом, владою та громадою, обмінюватись ідеями, напрацюваннями, досвідом. Організатори – представники Полтавської міської ради. 

В останній день роботи Форуму – довгоочікувана церемонія нагородження соціально свідомих представників бізнесу, які так чи інакше долучились до боротьби із пандемією у рідному місті.

Ірина Бессарабова, керівниця Полтавської асоціації бізнесу

- Бізнес «включився» не через нагороди. Через поклик душі. Було розуміння, що це спільна тривога та загроза.

Так, тут ті, хто із початком оголошення карантину закуповував медичне обладнання для лікарень, апарати штучної вентиляції легень, індивідуальні засоби захисту для лікарів, «виходив» на зарубіжних постачальників, аби замовляти сертифіковане оснащення дешевше.

Давид Джалагонія, директор ВБФ допомоги та розвитку «Helpgroup»

- Величезна вдячність соціально відповідальному бізнесу, Полтавській асоціації бізнесу за те, що вони надали фінанси для придбання обладнання, засобів захисту. Було закуплено величезну кількість костюмів, масок, респіраторів для медиків.

Венера Ріттер, керівниця текстильної компанії, говорить – як і всім,  спочатку було лячно. Проте взяли себе в руки, і почали шити багаторазові захисні маски – як на замовлення, так і у рамках благодійності.

Венера Ріттер, керівник компанії «Ткацький двір»

- В основному шили маски для організацій, тому що не всі припинили діяльність, і люди працювали, а потрібні були їм засоби захисту.

Вручають дипломи представники міської влади. 

Тетяна Юрченко, заступниця Полтавського міського голови

- Сьогодні ми бачимо ту кількість підприємців, які готові співпрацювати, і розвиватись, і підтримувати громаду. Я дуже вдячна їм і бажаю їм успіхів, розвитку. В такий тяжкий час вони все одно знаходять сили в собі, натхнення, для того, щоб допомагати людям.

Відзначили і переможця конкурсу інформаційних промороликів «Я-бізнес» про розвиток власної справи.

Директор компанії «Віталфуд» отримав абонемент на безкоштовне розміщення реклами в ефірі телеканалу «Центральний».

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Я Вам обіцяю, що Вас знати буде тепер не тільки Полтавська область, бо телеканал «Центральний» - це найпотужніший телеканал Центральної України, який має покриття не тільки на Полтавську область, а мінімум багатомільйонний Київ нас дивиться у цифрі. І хоч була мова про тиждень, цілий місяць будуть знати про Ваш успішний кейс підприємця. Оплески!

Переможець, виробник морозива, ділиться – над роликом працювали всією командою, яку керівник дуже цінує.

Богдан Мотляк, директор компанії «Віталфуд»

- Ми зберегли весь колектив, зберегли всю заробітну плату. У нас фокус на команді, на людях. Наш актив та найбільші надбання на сьогодні, чим я пишаюсь, що вийшло зібрати таку міцну команду однодумців, об’єднаних одною метою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію