Карантин – не завада відпочинку на морі

Пахлава, «банан з переворотом», солоні бички. Попри те, що на території нашої держави діє адаптивний карантин, чимала частина українців не відмовилась від традиційного відпочинку на морському узбережжі. Чи не завадили карантинні вимоги відпочивальникам, дізнавалась наша знімальна група на одному з популярних курортів країни.

Скадовськ – місто і морський порт на березі Джарилгацької затоки Чорного моря. Один із популярних туристичних напрямів для українців. 

Оксана, відпочивальниця 

- Відпочивається добре, клімат приємний, море чисте, людей мало. Спокійно, як зазвичай у Скадовську. Люди обережні, дотримуються правил, але паніки немає. 

Влад, відпочивальник

- Дуже добре мені відпочивається. Чесно, навіть не відчуваю, що нині карантин. Вважаю, що карантин не потрібен, бо це така нахайпована хвороба, яка не така небезпечна, як здається.

Місцеві говорять – відпочивальників цьогоріч втричі менше, ніж зазвичай. Хоча Херсонщина входить до «зеленої» зони й має низьку статистику захворюваності на коронавірус. Меншу кількість туристів  особливо відчувають «пляжні» продавці кукурудзи та креветок.

Олександр, продавець

- В цьому році не так, у цьому сезоні, але беруть.

- Чи багато туристів?

- Набагато менше, ніж в тому році. Десь в три рази.

Пахлаву, кажуть, готують вночі, а вранці привозять на продаж. Носять прямо на відкритій таці, без рукавичок. Та покупці все одно купують апетитні вуличні солодощі.

продавець пахлави

- Свіжа, дітям можна?

- Звісно, мої он їдять, все нормально. Вчора он продали приблизно 350 штук.

Серед денних розваг – традиційні катамарани, поїздки на «банані». А також – парк атракціонів. Ні масок, ні обробляти руки антисептиками відвідувачів не змушують.

Тож літній сезон завершився у звичному режимі. 

Хоча, за даними соціологів, майже кожен другий українець провів відпустку у своєму населеному пункті. І лише 9 відсотків відпочили за кордоном. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію