На березі Чорного моря пройшов молодіжний проєкт «Студентська республіка»

Держава у державі. Традиційно з 22 по 25 серпня на березі Чорного моря, у місті Скадовськ Херсонської області, проходив масштабний молодіжний громадський проєкт «Студентська республіка». Більше 200 молодих людей із різних міст України зібралась разом, аби дискутувати, спілкуватись, шукати нові рішення та ідеї для розвитку своєї Батьківщини.

На березі Чорного моря упродовж трьох днів відбувалась «Студентська республіка 2020». Цьогоріч молодіжному проєкту виповнилось 22 роки. Студенти, активісти, мотиваційні спікери з усієї країни зібрались разом, аби створити свою власну державу та разом шукати стратегії розвитку добробуту України.

Олег Слизько, учасник міжнародного оргкомітету «Студентської республіки»

- Тут зібралось багато різних людей з різними позиціями, і наша спільна задача, попри різні політичні погляди, – зреалізувати всередині гри цей прогресивний проєкт для досягнення справедливості. Якщо тут протягом трьох днів це вдасться, то це вдасться і в реальному житті.

Тема цьогорічної «Студентської республіки» – «Надзусилля для прогресу та справедливості». Організатори впевнені – саме молодь має вчасно «ввімкнутись» та будувати майбутнє Батьківщини.

Павло Вікнянський, лідер «республіканців»

- «Студреспубліка 2020» – це дороговказ до абсолютно інакшої країни, України, у якій людина може і зобов’язана буди щасливою. Ми це демонструємо, і це буде 100 відсотків у найближчі роки.

На «Студреспубліці» учасники відвідували факультативи, де обговорювали актуальні теми. Серед них – «Бесіда про прогрес та справедливість», «Надзусилля як не цинічний спосіб життя державного діяча», «Віртуальна реальність та штучний інтелект», «Свобода слова і пацифізм як надзусилля».

Віталій Шаль та Віталій Гаф’юк, учасники «Студентської республіки-2020»

- Емоції дуже позитивні. Все подобається. Проєкти. Хочу подякувати всім, хто організовував «Студреспубліку».

- Через три дні в реальному житті ти зустрічаєшся з реальністю і ти розумієш, що ти не такий успішний, як тут, і це змушує тебе рухатись тільки вперед.

Альона Скрипник, учасниця «Студентської республіки-2020»

- Тут  багато людей позитивних, з якими хочеться спілкуватись. Думаю, нас всіх об’єднує та ситуація, яка склалась в нашій країні. 

В останній день «Студреспубліки» відбулись вибори студентського президента та депутатів студентського парламенту, дебати між партіями кандидатів. На виборах студентського президента України перемогу здобув Рахмі Карабулут, студент Чорноморського національного університету імені Петра Могили. 

Рахмі Карабулут, студентський президент

- Всім молодим та перспективним людям, які вагаються та не роблять крок вперед, я хочу побажати тієї самої сміливості. Ніколи не вагайтесь, робіть так, як вважаєте за потрібне. 

Також провели конкурс краси «Перші леді «Студреспубліки», де перемогла наша землячка Ілона Влох, студентка Полтавської державної аграрної академії.

Надмета організаторів та студентів – зробити Україну державою, яка увійде до десятки найрозвинутіших країн світу за усіма показниками.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію