У Полтаві встановили обладнання безпеки дорожнього руху

Два світлофори на виїзді у бік Харкова і у бік Києва коштують понад 100 тисяч гривень. Крім цього, на в’їзді у місто з’явився інтерактивний радар. Про це детальніше – далі. 

Раніше тут стояли старі невеликі світлофори. Їх замінили на сучасні. Один коштує понад 100 тисяч гривень. Всього таких тепер 2 з обох боків від в’їзду в Полтаву. 

Олексій Басан, директор Агентства місцевих доріг Полтавської області

- Сучасні турецькі світлофори, які світлоїдами забезпечені по всій площині. Навіть удень водії бачать, як змінюється той чи інший сигнал світлофору відповідно. Це змінюємо для підвищення рівня безпеки. Бачимо, що з якістю дороги швидкість водіїв так само підвищилась.

Також на початку Харківського шосе при в’їзді в місто встановили інтерактивний радар. Він «емоційно» реагує на перевищення швидкості. Проте, порушень поки не фіксує. 

Олексій Басан, директор Агентства місцевих доріг Полтавської області

- Інформацію з радару можна знімати. Можна передавати органам поліції. Вона статистична і аналітична. Це радар для профілактики. Але є можливість для встановлення камери у ньому. У разі сертифікації цю інформацію можна використовувати.

За словами Олексія Басана, ремонт траси Київ-Харків завершено на 96%.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію