Другу добу поспіль горить сміттєзвалище у Макухівці

Дим йде у бік міста та забруднює повітря. Ліквідовують пожежу рятувальники з технікою. Причини займання з'ясовують. На місце надвичайної ситуації виїжджала й наша знімальна група.

Аліна Боровик, кореспондентка

- Повідомлення про пожежу на Макухівському сміттєзвалищі надійшло до рятувальників 3 вересня о 15:15. Виявилось, що площа загоряння – понад 2 га.

Спершу рятувальники почали працювати з боку лісу, аби пожежа не розповсюдилась далі в екосистемах.  

Віталій Шкаревський, начальник відділу інформацій та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС на Полтавщині

- Задіяні пожежно-насосні станції, які відкачуватимуть воду від річки. Тому що для гасіння такої пожежі необхідна безперебійна подача великої кількості води. Як бачимо, пожежа дуже швидко розповсюджується по горючих матеріалах. Складність у тому, що велика кількість цих горючих матеріалів. Сильне задимлення, висока температура. Перед цим був дуже сильний вітер, який швидко розповсюджував дану пожежу.

Поки причини загоряння встановлюються, у міській раді вважають – це не випадковість. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Це не просто пожежа, це спровокований підпал. Пожежа виникла на невеликій площі дуже миттєво. Завдяки тому, що був сильний вітер, мала можливість дуже швидко розповсюдитись.

За словами рятувальників, наразі гасити продовжують. До цього залучено 65 людей та 17 одиниць техніки. Об 11:45 4 вересня пожежу локалізовано. Полум’я позбивали, залишились осередки, що тліють. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію