Сергій Іващенко оглянув пожежу на міському сміттєзвалищі

Масштаби загоряння на Полтавському міському сміттєзвалищі оглянув претендент на посаду міського голови Полтави партії «Слуга Народу» разом зі своєю командою. Що на думку Команди змін допоможе уникнути таких прикрих випадків, дивіться далі.

Із масштабами проблеми претендент на посаду міського голови Полтави партії «Слуга Народу» Сергій Іващенко ознайомлюється разом з представниками своєї команди. У Макухівці на сміттєзвалищі спілкуються з рятувальниками.

- 2 насосні станції, 2 рукавні, прокладали лінію вручну приблизно 6 годин.

На думку начальника Головного Управління ДСНС Полтавщини, аби повністю ліквідувати цю пожежу, 2-х діб не достатньо. 

Володимир Салогубов, начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області

- На даний час працює 17 одиниць техніки та 65 чоловік особового складу. Пожежа ускладнюється тим, що немає ні дощів, дуже все сухе.

Депутат міської ради Вадим Ямщиков говорить, проблема цього сміттєзвалища багато років бентежить експертів. Проте, комплексного вирішення досі немає. Якщо нічого не робити, це стане екологічною катастрофою. 

Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради

- Багато років експертне середовище б’є на сполох, приходять на комісії. Привертають увагу журналістів на рахунок міського сміттєзвалища у селищі Макухівка. Це питання не вирішується, і кожен міський голова, який приходе у місто, говорить нам про те, що він вирішить проблему. На жаль, і досі ми бачимо, що проблема не вирішена.

Член Команди змін Олександр Дербеньов каже, владі не потрібно чекати нещасного випадку, аби почати щось робити.

Олександр Дербеньов, член Команди змін

- Дуже прикрий випадок був декілька років назад у Львові, коли трагічно обірвалось життя пожежників. Ми не можемо допустити цього у місті Полтаві. Ця ситуація виникла унаслідок непрофесіоналізму нинішньої влади.

На думку претендента на посаду міського голови Полтави партії «Слуга Народу» Сергія Іващенка, нашому місту дуже необхідний сміттєпереробний завод.  

Сергій Іващенко, претендент на посаду міського голови Полтави партії «Слуга Народу» 

- Дим іде на місто, або на село Макухівку, як зараз воно двигається і отруює життя людей. Це результат багаторічної праці наших великих господарників та гречкосіїв у нашому місті. Необхідно терміново будівництво сміттєпереробного заводу. Тільки повна переробка сміття з повним циклом забезпечить відсутність отаких всіх проблем.

Сергій Іващенко додає, культурі поводження з відходами варто навчати зі школи. Також необхідно свідомо обмежувати використання поліетилену в побуті та сортувати сміття. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію