Перша міська сесія в оновленій залі

Сесія пройшла швидко і спокійно. Сьогодні депутати Полтавської міської ради розглянули понад 60 питань, серед яких – земельні, комунальні та зміни до програм. Це перше сесійне засідання в оновленій залі, хоча за рахунком це вже 36 сесія 7-ого скликання. Детальніше про роботу на засіданні – далі в сюжеті.

Сесію розпочинають традиційно – зі звернення громадян. Серед присутніх – і екоактивіст Сергій Антоненко. Він нагадав у контексті ситуації з Макухівським сміттєзвалищем, що досі не прийнята програма поводження з відходами, яку він розробляв разом з фахівцями виконкому. А у відповідь заступник міського голови Олексій Чепурко назвав це піаром останнього. 

У рамках виступів слово надали і прокурору області Євгену Асташкіну для звіту роботи. Депутати попрохали вирішити проблеми незаконних забудов та звернути увагу на ряд порушень.

Перше питання – «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік». Депутати затвердили питання без додаткового обговорення, оскільки все узгодили на комісії.

Тетяна Чумак, голова бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК 

- До міського бюджету недоотримано 3 млн гривень. У період карантину зменшили або припинили роботу підприємства малого, великого та середнього бізнесу. Це призвело до втрат податків і зборів бюджету.

Прийняли і питання «Про звернення Полтавської міської ради до Кабінету Міністрів України», яке стосується пункту карантинних правил щодо обмеження кількості пасажирів у громадському транспорті. Депутат Юрій Синяк пропонує, аби у «жовтих» та «зелених» зонах дозволили перевезення пасажирів у салонах в повному обсязі.

Секретар міськради обіцяє, що незабаром у Полтаві комунального транспорту стане більше, а саме – тролейбсуів. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Найближчим часом, вони вже прийшли в парк, триває реєстрація. Ми самі розуміємо, що транспорт треба додавати, саме тому будемо збільшувати. І очікуємо наступну партію тролейбусів – це 10 штук.

Активно обговорювали і пожежі. Олексій Чепурко повідомив, що у нього є всі підстави вважати, що причина пожежі на міському сміттєзвалищі – підпал. Відповідну заяву написали до Нацполіції. Тож на наступну сесію хоче винести рішення щодо виділення коштів на камери відеонагляду для КАТП-1628, які будуть встановлені навколо сміттєзвалища.

Підтримали і рішення про появу в місті пам'ятника Симону Петлюрі та більше детально обговорили його встановлення. Допоміг у цьому представник Інституту національної пам'яті. 

Сесія минула без сварок та дискусій, майже за всі питання голосували без обговорень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію