Безхатченки спричинили пожежу в центрі Полтави

Окрім диму та смороду через масштабне загорання на Макухівському сміттєзвалищі центр Полтави сьогодні зранку накрило їдким димом ще й від пожежі по вулиці Пилипа Орлика. Свідком надзвичайної події був мій колега Сергій Блавацький.

Повідомлення про пожежу надійшло до Служби порятунку о 9.58. Трохи більше ніж пів години знадобилося двом відділенням полтавських вогнеборців, аби локалізувати полум’я. Загорання сталося в дворі однієї з господарчих будівель. Надія Михайлівна живе поряд, та говорить, що почула, як стріляє шифер, перебуваючи в своїй кімнаті. Вона розповідає, що там в нічийній споруді оселилися двірники.

Надія Михайлівна, мешкає по вул.Пилипа Орлика 

- В них жити нема де, вони жили спочатку в отому закинутому домі. Їх відтіль вигнали, господар приїхав, що викупив їх, виселив, бо вони розводили вогнище прямо посеред хати.

Чоловік та жінка жили в будівлі, що згоріла років зо два, додає сусід Олександр.

Олександр, мешкає по вул.Пилипа Орлика

- Там їх матраци, постіль, що вони там робили, пічка якась, проводка, не знаю, я туди не ходжу, що роблять, вони там закрились та по-своєму відпочивають чи живуть.

Надія Михайлівна, мешкає по вул.Пилипа Орлика 

- Там був сарай, і вони з цього сараю зробили собі  як би кімнату, і там жили. Стягували все, що знаходили на звалищах, і притягували сюди, оце воно й стріляло та дуже горіло. 

На момент пожежі в споруді начеб-то нікого не було, говорять місцеві, та припускають, що загорання спричинило коротке замикання електропроводки. Гасили вогонь восьмеро рятувальників, було залучено дві пожежні автівки. Правоохоронці на деякий час повністю перекрили частину вулиці Європейської.

Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС України у Полтавській області

- Складність була в тому, що поряд також знаходиться велика кількість господарчих споруд, старих забудов, які легко горять, бо старі матеріали, дерев’яні. Але відбили, не дали розповсюдитися вогню в подальшому.

А розповсюджуватися «червоному півню» було куди. Через паркан – дитячий садок №5 «Ягідка», поряд – Галерея мистецтв та чимало старих приватних будинків. Причина пожежі наразі з'ясовується. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію