У парку «Перемога» провели благодійну щорічну акцію «Школярик»

Дітей пільгових категорій привітали з початком навчального року. Свято влаштував Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради. 

Гомін та щирий сміх лунають у парку «Перемога». Дітей розважають аніматори. Показують веселі експерименти та шоу мильних бульбашок. Учасники акції повторюють за фіксиками та професором запальні танці-руханки. Все це проводять у рамках благодійної акції «Школярик». З початком навчального року учнів вітає директорка Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради Олена Ромас. 

Олена Ромас, директорка Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

- Запрошуємо ми лише дітей пільгових категорій. Це діти з багатодітних сімей, де у сім’ях виховується 4 дитини і більше. Діти, батьки яких загинули у зоні АТО, діти з малозабезпечених сімей, діти з дитячих будинків сімейного типу.

Після розважальної програми дітям вручають подарунки – шкільне приладдя. 

Олена Ромас, директорка Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

- Буде вручено подарунки 275 діточкам. Подарункові набори – це шкільне приладдя. Зошити, ручки, олівці, альбоми, лінійка. Кожен набір коштує 370 грн. Це така умова, яка прописана рішенням сесії.

Юлія Пелипенко – багатодітна мама. Усього у неї 5 дітей. На святі – з двійнятами Машею і Дімою та їх старшим братом Льошею. Хлопчик перейшов до другого класу. На святі отримав зошити та канцелярію. 

Юлія Пелипенко, багатодітна мама 

- Захід дуже прекрасний, на мою думку. Коли для діток є свято, то це найголовніше. Вони розвиваються, учаться, спілкуються один з одним і, звичайно, одержують дуже багато емоцій. Коли діти щасливі, то поряд і батьки з ними теж щасливі.

Свято для школярів проводять у кілька етапів, аби дотримуватись карантинних вимог та не збирати разом багато дітей. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію