Привласнення 250 000 грн виділених на зарплату

ДБР повідомило про підозру начальнику та двом працівникам виправної установи.

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру начальнику та двом працівникам виправної установи у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому організованою групою (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними досудового розслідування, начальник установи розробив схему протиправного збагачення та залучив до неї керівника окремого структурного підрозділу та його підлеглого. Зокрема, за злочинною схемою з квітня і до кінця серпня 2020 року у колонії фіктивно працювало декілька осіб, яким на підставі табелів обліку робочого часу, підписаних керівником підрозділу, виплачувалась заробітна плата та нараховувались підвищенні премії.

Однак фактично ці працівники не працювали і не виконували своїх службових обов’язків. Фіктивні працівники отримували лише невеликий відсоток, а решту коштів двічі на місяць забирали собі учасники організованої групи.

Таким чином організована група заволоділа майже 250 000 гривень, виділених на заробітну плату працівникам колонії. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів та відсторонення від займаних посад.

Протиправну схему незаконного привласнення бюджетних коштів викрито Державним бюро розслідувань спільно з прокуратурою Сумської області, за матеріалами Управління стратегічних розслідувань в Сумській області. У разі доведення вини підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію