У Кременчуці – проблеми з транспортним перевезенням

Дістатися на роботу вчасно – завдання практично нереальне в Кременчуці. Довжелезні черги на зупинках, маршрутки і тролейбуси, які проїжджають повз і не зупиняються, люди, які спізнюються, – таку картину сьогодні, 3 вересня, побачили на міських зупинках місцеві журналісти, побувавши в рейді з головою громадської організації «Антикорупційний альянс» Геннадієм Тертичним. Час перевірки – з 7-00 до 7-40. Деталі – від нашої кременчуцької знімальної групи.

Найбільше скупчення кременчужан на зупинках громадського транспорту «Героїв України» (колишня зупинка «Героїв Сталінграду»). Причому є  черги, як  у напрямку на НПЗ, так і в бік центру.

Пасажири говорять, що аналогічна ситуація тут щодня, адже повз зупинку як тролейбуси, так і маршрутки їдуть вже заповненими. А якщо людям пощастить і маршрутка зупиниться, то водії беруть лише одного-двох пасажирів.

жителька м. Кременчук 

- Дуже тяжко, ви ж бачите яка он черга. Або вони погано ходять або мало. Не знаю.

- Стоїмо уже годину, дитина має раніше виходити, щоб добиратися до школи, ще й мало того, що платимо, хоча до 12 років безкоштовно. А що після 12 не треба дітям вчитися? 

Кременчужани дуже обурюються, що під час карантину комунальний транспорт бере лише сидячих пасажирів, тоді як в інших регіонах вже це обмежання діє не всюди.

На зупинці «Козацька» ситуація не краща. Тут можна відмітити, що пасажирів, які користуються громадським транспортом, більше тих, хто їде в бік НПЗ. Переважно це школярі, їх батьки, бабусі і діти. Люди обурюються, що в їх районі немає школи і дітям доводиться їздити за декілька зупинок. А вранці виїхати з зупинки «Козацька» ой як не просто.Тепер же пасажирам доводиться виходити на півгодини, а то й на годину раніше аби встигнути нароботу та навчання.

жителька м. Кременчук 

- Раніше дуже зручним був тролейбус №3а. Та його чомусь відмінили. Ще до карантину? А так було зручно ним користуватися. І це не лише зараз, а завжди так було. 

Зупинка «Пивзавод», що в бік центру міста не така вже і людна. Але проблема та, що описана вище – транспорт проїджає повз. Людям доводиться довго чекати. 

Геннадій Тертичний повідомив, що його спонукали провести рейд численні скарги кременчужан в соцмережах на проблему ранкових поїздок в громадському транспорті.

Геннадій Тертичний, голова громадської організації «Антикорупційний альянс»

- Десь близько 5 зупинок ми перевірили. Ми бачимо, що ситуація дуже катастрофічна, людей дуже багато. Тролейбуси навіть не зупиняються, якщо і зупиняються, то беруть макисмум 3 людей. Ситуацію якось варто змінювати та покращувати. Більше маршрутів пускати та графік коректувати.

Всі пасажири говорять - така плачевна ситуація на зупинках не виняток, а щоденна реальність. І бажають лише одного, аби втрутилась міська влада і змінила хоч щось, налагоджуючи ранкові перевезення.

Стрічка новин