Команда Удовіченка «Рідне місто»: тепер баки не смердітимуть

Останні 10 років з настанням теплої пори сміттєві баки регулярно ставали джерелом антисанітарії та неприємного запаху. Їх возили для миття на базу КАТП-1628, витрачаючи і час, і пальне. Відбувалося це, в кращому випадку, раз на рік. Минулої осені в Полтаві вперше почав діяти автомобіль для мийки контейнерів, придбаний за ініціативи команди Олександра Удовіченка «Рідне місто».

Завдання рідкісної в Україні техніки – мити та дезінфікувати баки, щоб у них не накопичувався бруд і звідти не тягнуло смородом. Тепер процедура відбувається прямо на сміттєвих майданчиках. Контейнери миють і дезінфікують у 4-5 разів частіше. Для подолання пластів багаторічного бруду на зовнішній поверхні баків комунальники застосовують ще й ручний пилосос – кьорхер, що спеціально для цих завдань був доданий до комплектації автомийки.

Тарас Бойко, член команди «Рідне місто», начальник КАТП-1628

- Спочатку ми вивантажуємо сміття, потім ми миємо контейнери зверху і завантажуємо в автомобіль. Ну і дезінфікуємо їх всередині. Раніше контейнери повністю не милися. Контейнери милися лише тоді, коли забиралися на ремонт, ремонтувалися на підприємстві КАТП-1628.

За перший сезон машина добре себе зарекомендувала, у тому числі, й зекономивши бюджетні кошти на пальному, й нині успішно продовжує виконувати покладені на неї функції. Увесь процес автоматизовано, на миття одного контейнера витрачається приблизно 3 хвилини. За один день машина встигає помити 35-40 сміттєвих баків.

Тарас Бойко, член команди «Рідне місто», начальник КАТП-1628

- Ми проводимо дезінфекцію елементом септихлор плюс. Він в себе включає і елементи, які дезінфікують. І елементи, які прибирають запах з контейнерних баків.

Людям дана ініціатива подобається, кажуть: смороду тепер менше. 

Світлана, полтавка 

- Ми тільки за, нарешті від неприємних запахів, і це дуже добре.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто»

- Мешканці не повинні більше страждати від антисанітарії, яка панує в Полтаві багато років. Дідівські методи треба відкинути, а використовувати нову сучасну техніку, що ми і намагаємося сьогодні робити в місті Полтаві.

Неефективний підхід до вирішення однієї з багаторічних проблем міста відійшов у минуле. Тож завдяки сучасній техніці антисанітарії в Полтаві стало в рази менше.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію