Сьогодні відбулось засідання Кабінету Міністрів України

Уряд 2 вересня ухвалив рішення, спрямовані на розвиток національного агропромислового комплексу. Також погодили проєкти угод для посилення співробітництва України з Європейським Союзом. Подробиці засідання дивіться у нашому сюжеті.

На засіданні Кабміну ухвалили законопроєкт, який вносить зміни до законів щодо підтримки фермерських господарств. 

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України

- Законодавчо визначити пріоритетність державної підтримки фермерському господарству, голова якого має вік до 35 років. У нас зараз більше 30 тисяч активних фермерських господарств, і лише близько 500 з них – це ті господарства, які очолюються молодими людьми.

Прем’єр-міністр додає, кількість таких господарств має зрости щонайменше вдвічі у найближчі роки. Крім цього, у 2021 році планують розпочати будівництво зрошувальних систем, які убезпечать аграріїв від несприятливих погодних умов. 

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України

- Запланували фактично під егідою програми Президента «Велике будівництво» саме розглянути створення зрошувальних систем у південних областях України. Це буде реально стратегічний проєкт, який дасть змогу різко збільшити якісні площі під посівами.

Уряд також схвалив проєкти угод для посилення співробітництва України та Європейського Союзу. Це підтримку ЄС у відновленні української економіки, у реформі сфери юстиції та розвитку верховенства права. Співробітництво з європейськими партнерами у сфері ядерної безпеки.

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України

- Ці угоди спрямовані на виконання програми нашого Уряду щодо розширення обсягів допомоги, яка надається Україні у рамках фінансових інструментів ЄС. Фактично ми сьогодні пришвидшуємо рух України до Європейського Союзу та європейських правил. Це пріоритет для нашого Уряду. Це пріоритет нашої країни безумовний.

Стрічка новин