Частина атовців у Кременчуці таки дочекалася землі

Керманичі міста у парку «Придніпровському» вручали документи на землю учасникам АТО або членам їхніх родин. Як зазначають самі ветерани, дехто з них цю мить чекав з 2014 року, і сьогодні став власником земельної ділянки площею від 8 до 10 соток. Проте самі ділянки розташовані на дуже необлаштованих комунікаціями територіях. Деталі – у сюжеті.

Кременчуцька влада вирішила роздати ділянки у незбудованому, але колись дуже проанонсованому парку «Депутатський» на Молодіжному біля пропарочної станції, на яку часто скаржаться містяни, бо, на їх думку, вона забруднює екологію. Друга велика територія, на якій сьогодні роздали землю, знаходиться у Крюкові – це та територія, на якій нинішній перший заступник голови Полтавської облради Євген Холод колись збирався будувати етнопарк, але громадськість його засудила за такі дії і підприємство чиновника відмовилося від землі. Під час вручення документів мер Віталій Малецький розповів, що Україна – бюрократизована держава, і тому документи оформлювалися багато років і з перепонами.

Віталій Малецький, мер м.Кременчука

- Ще одні розумні люди були в Києві. Розумні, фахові, забезпечені фахівці на папірці малювали одиничку за ділянку і казали «Привезіть нам це на озеленення, бо ви ж парк пиляєте». Цих на букву «п»... треба виганяти з країни.

Більшість з опитаних нами учасників АТО повідомили, що першочергово продавати ділянки не планують, але й не виключають такого варіанту. 

Ярослав, отримав земельну ділянку 

- Службу проходив в 93 окремій механізованій бригаді. А подав ще в 14 році.

Є такі, хто бажає збудувати на ній баню, хтось – сад, і майже всі кажуть: зараз вони не взмозі організувати забудову. Але кількість тих, хто претендує на ділянки, велика. 

Ірина Безверха, начальник земельного управління Кременчуцької міської ради

- 107 загальна кількість. А сьогодні лише 4 не отримали, 80  сформовано, і документація сьогодні видана учасникам АТО. Проте черга на землю в місті з понад 1100 чоловік є, а ділянок вже немає. У нас є одиничні ділянки. Їх близько 20. У перспективі – забудова району вулиці Чумацький шлях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію