Завершили досудове розслідування щодо викрадачів автівок у Полтаві

Завершили досудове розслідування щодо викрадачів автівок у Полтаві

Фігуранти кримінального провадження незаконно заволоділи в Полтаві чотирма легковими автомобілями. Три автомобілі поліцейські розшукали та повернули власникам. Четвертий - знайшли в розукомплектованому вигляді. 

Детективи слідчого управління поліції Полтавщини, за процесуального керівництва прокуратури, завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно організованої групи осіб, які упродовж березня-квітня 2020 року незаконно заволоділи чотирма автомобілями полтавців. До складу групи входили  двоє мешканців Чернігівщини та один мешканець Полтави. 

Т.в.о. начальника слідчого управління поліції Полтавщини Сергій Коновальчук повідомив

"У ході досудового розслідування встановлено, що фігуранти переважно викрадали елітні марки автомобілів. Зокрема такі, як "TOYOTA" та "LAND ROVER". Загальна сума заподіяних збитків складає понад 3 млн. грн. Під час обшуків, проведених у кримінальному провадженні, три з чотирьох викрадених автомобілів виявили та повернули власникам. А один автомобіль виявили в розукомплектованому стані". 

Фігурантам кримінального провадження інкримінується вчинення правопорушень, передбачених ч.3 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортними засобами, що завдало великої матеріальної шкоди, вчинених повторно, організованою групою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7-ми до 12-ти років із конфіскацією майна. 

Стрічка новин