Кожна сім’я, де виховують дитину з інвалідністю підгрупи А, отримає обласну адресну грошову допомогу

Кожна сім’я, де виховують дитину з інвалідністю підгрупи А, отримає обласну адресну грошову допомогу

Допомогу в розмірі по 2, 5 тисячі гривень мають отримати наприкінці вересня.

Нині на обліку в органах соціального захисту населення Полтавщини перебуває 623 дитини з інвалідністю підгрупи А. Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Враховуючи винятково високу міру втрати здоров’я та надзвичайну залежність від постійного стороннього догляду дітей з інвалідністю підгрупи А, в Департаменті соцзахисту населення ініціювали зміни до обласної Комплексної соціальної програми в частині запровадження адресної допомоги сім’ям, у складі яких є діти з інвалідністю підгрупи А.

Кожна сім’я, у складі якої є дитина з інвалідністю підгрупи А, отримає наприкінці вересня поточного року разову адресну грошову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету у розмірі по 2,5 тис. грн.

Звертатися до управлінь соціального захисту населення та подавати будь-які додаткові документи не потрібно. Всі необхідні заходи з нарахування та виплати адресної грошової допомоги будуть проведені Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області.

Виплата проведуть у спосіб отримання державної соціальної допомоги на дитину з інвалідністю (через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” за місцем проживання або шляхом перерахування коштів на особовий рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку).

Також у Департаменті повідомилли, що виплата зазначеної адресної грошової допомоги не вплине на розмір субсидії чи інших видів державної соціальної підтримки, які призначаються з урахуванням доходів сім’ї, оскільки носить разовий характер та не враховується при розрахунку середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Стрічка новин