У Полтаві представили членів команди «Слуга народу» на місцеві вибори

Сьогодні у Полтаві під час візиту Президента України Володимира Зеленського офіційно було представлено кандидата на посаду міського голови Полтави, будівельника, підприємця, громадського діяча Сергія Іващенка та членів обласної команди політичної партії «Слуга народу» на місцеві вибори.

Зараз Полтава як ніколи має запит на зміни, адже у владі в місті панує корупція, кругова порука, кумівсто, і лише команда політичної партії «Слуга народу» може забезпечити  позитивні зміни - зазначив кандидат на посаду міського голови Сергій Іващенко.

Сергій Іващенко, кандидат на посаду міського голови Полтави     

- Останні 10 – 15 років місто фактично не розвивається, все скочується далі в занепад, виїжджає молодь, ми відпочивати чомусь їдемо до Харкова, або виїжджаємо за кордон. А хотілося щоб люди жили в Полтаві, щоб було приємно працювати, це  і відпочинок, робочі місця, нові підприємства, нові інвестиції, до нас повинні приходити інвестиції  влада повинна їх супроводжувати. 

Перше, що треба зробити, - забезпечити підконтрольність влади людям, самі полтавці повинні вирішувати як має розвиватися місто наголосив Сергій Іващенко.

Сергій Іващенко, кандидат на посаду міського голови Полтави     

- Прибрати корупцію з міста, ті корупційні закупівлі які постійно присутні. Це завдання нашої команди і ми йдемо на вибори для того, щоб нашим мешканцям було краще жити в цьому місці, могли спокійно працювати, розвиватися, вчитися. А тим більше, коли зараз у нас відбувається чудова вертикаль: Президент, Кабмін, ОДА, міська влада які можуть працювати командою, залучати величезні кошти для розвитку міста. Як ніколи є шанс щоб Полтава розвивалася ми заслуговуємо на краще, бути містом кращим в Україні і цього ми хочемо добитися.

Про першочергові проблеми, які конче необхідно вирішувати у місті на Дніпрі розповів кандидат на посаду міського голови Кременчука Сергій Порчирян. Насамперед, це державні замовлення для потужних промислових гігантів. 

Сергій Порчирян, кандидат на посаду міського голови Кременчука 

- Разом з тим єдиний міст через Дніпро перебуває в аварійному стані, давно виникла потреба не лише в його реконструкції а й будівництві нового мосту. Зробити це можливо лише за підтримки держави та Президента.

Ольга Савченко, голова Полтавської обласної організації партії «Слуга народу»

- Це буде важкий шлях, перед нами серйозні виклики, це не шлях до вади, це шлях до роботи, до плідної, важкої але дійсно важливої роботи  це шлях до змін. Я закликаю сьогодні свою команду втілити ці зміни на Полтавщині.

Стрічка новин