Володимир Зеленський представив Стратегію розвитку Полтавщини

Також сьогодні у Полтаві, на площі перед облдержадміністрацією, навпроти будівлі нового Центру надання адміністративних послуг, Президент України Володимир Зеленський представив громаді Стратегію розвитку нашого регіону. Якою вона була – знає Сергій Блавацький.

З перших слів Полтавщину Володимир Зеленський охарактеризував як неймовірну, та наголосив, що кожна область України має бути потужною та заможною. А для цього потрібно знати свої переваги, розуміти проблеми та мати розуміння, як їх виправляти. Власне Полтавщина має всі шанси стати центром успіху, впевнений  Президент.

Володимир Зеленський, Президент України 

- Молодь з цієї області не обов’яково повинна їхати до Харкова, Києва, щоб реалізувати себе, вона має отримати можливість реалізувати себе саме тут, будувати сучасний, успішний, крутий регіон. Тим більше, для цього існують усі передумови. У вас шикарний потенціал – як сільськогосподарський, так і індустріальний.

Особливу увагу Володимир Зеленський звернув на туристичний та культурний потенціал, що має бути візитівкою області, згадавши наших видатних земляків, всесвітньовідомі історичні місця. А ще говорив про те, що чув чимало скарг, і вже нова влада Полтави має вирішити важливе для людей питання будівництва набережної понад Ворсклою. 

Володимир Зеленський, Президент України 

- Я вірю, що лише за принципом «Для людей» і буде в майбутньому розвиватися ваш край.

Власне, детальніше про Стратегію регіонального розвитку Полтавщини розповів голова ОДА Олег Синєгубов, в першу чергу наголосивши на величезному промисловому потенціалі регіону.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Загалом промисловість Полтавщини за 2019 рік сплатила до держбюджету і місцевих бюджетів понад 20 мільярдів гривень податків. Це дуже велика сума. Якщо ми кажемо про Полтавщину аграрну, ми маємо на увазі, що на Полтавщині 2 мільйона 200 тисяч гектарів родючої землі, що складає лише 5% від сільгоспугідь України, але 35% експорту сільгосппродукції іде саме з Полтавщини. Ми є лідерами, і нам є чим пишатися.

Голова ОДА наголосив на необхідності вирішення проблем освітян та медиків, будівництві нових соціальних об’єктів в сільській місцевості.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Ми маємо створити і створимо рівні умови для абсолютно всіх підприємців. За моєю спиною ЦНАП, який ми збудували за 9 місяців, і вже за кілька тижнів буде офіційне його відкриття, де на площі майже три тисячі квадратних метрів полтавцям надаватимуться понад 300 послуг. В тому числі, щодо реєстрації бізнесу, і буде створений інвестиційний офіс для залучення інвестицій.

В завершальному слові Президент України Володимир Зеленський побажав полтавцям успіхів, зазначивши, щоб з цією командою розпочалася лише біла смуга в житті мешканців нашого краю. 

Стрічка новин