«Європейська солідарність» веде потужну команду на місцеві вибори

Об’єднувати патріотів, професіоналів і проєвропейських лідерів задля порятунку країни від реваншу і економічного занепаду. У столиці відбувся з'їзд, де Петро Порошенко представив нові обличчя, які змінять державу. Зазначають, що «Європейська солідарність» веде потужну команду на місцеві вибори.

Її представив особисто Петро Порошенко і заявив - від результату цієї загальнонаціональної кампанії залежить доля країни.

Петро Порошенко, лідер «Європейської солідарності»

- В Україні настане повний колапс, якщо не забезпечити професійним місцевим самоврядуванням наші громади. І моє завдання, що саме таких кандидатів на посади міських голів, голів об’єднаних територіальних громад має запропонувати наша з вами політична сила «Європейська солідарність». 

Стати центром об’єднання демократичних сил – амбітна задача «ЄС». Команди «Європейської Солідарності» в обласні та міські ради очолять знакові особистості – зокрема ті, хто добре знає, що таке європейські цінності, бо надто сильно відчули на собі російську реальність. Серед них – політв’язні Кремля Володимир Балух та Роман Сущенко.

Роман Сущенко, журналіст, політв’язень Кремля

- Я поділяю цінності «Європейської солідарності». А це відповідальна, відкрита правова держава, суверенна. Це прозора і чесна влада, це успішні громадяни, це сильні громади, це потужна сильна армія, ефективні спецслужби, я – за Україну без дилетантизму і популізму. 

До команди «ЄС» приєдналися і активісти з інших політсил демократичного табору. Зокрема, на місцях штаби очолять волонтери і громадські діячі, які колись були частиною «Голосу», «Самопомочі» і «Народного фронту».

Юлія Городчаніна, громадська активістка

- Я була обласною координаторкою партії «Голос» в Полтавській області. Чому я тепер в «Європейській солідарності»? Я вважаю, коли під загрозою державність України, всі українські проєвропейські політичні сили і рухи мають об’єднуватися, а не шукати поміж себе ворогів.

Ключові завдання команди Петра Порошенка – захистити реформу децентралізації, не допустити російського реваншу і впровадити на місцях європейські стандарти і принципи. Країна має придбати імунітет, який захистить її від сепаратизму і дилетантів у владі – заявив лідер опозиції.

Стрічка новин