У Полтаві відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям

Перше футбольне поле зі штучним покриттям з’явилось при комунальній дитячо-юнацькій спортивній школі «Ворскла» імені Горпинка у Полтаві. Майданчик відкрили разом з вихованцями та представниками влади.

Юні футболісти вишикуються на новенькому полі. Це вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Ворскла» імені Горпинка. Починається урочисте відкриття майданчика.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Це не останній об’єкт, який спортивний цього року ми будемо відкривати. Дуже важливо давати спортивним школам міста можливість для того, щоб діти займались найкращих полях, на найкращому покритті, у найкращих залах. Тому це одне з найголовніших наших завдань. Ми відкриваємо не тільки майданчик, а уже в чергове традиційно. Передаємо спортивну форму. Те, чого не робилось раніше.

На облаштування футбольного поля з міського бюджету виділили близько 4 млн, а штучне покриття зробили завдяки участі в обласній програмі.

Олександр Кудацький, депутат Полтавської міської ради 

- Займайтесь. Радуйте своїх батьків, тренерський склад і не тільки. Якщо ви станете наступниками Мессі чи Шевченко, всі будуть раді. Всі будуть казати, що це поле я створив, щоб вони грали.

Перші б’ють м’ячем у ворота гості. Потім 4 команди вихованців випробовують нове поле.  Розповідають, раніше на цьому місці не було взагалі ніякого покриття.

Максим Коршун, вихованець КЗ ПДЮСШ «Ворскла» ім. Горпинка

- Раніше ми грали тут був просто як щебінка. Було не зручно. Коли падав, було дуже боляче. 7 років бігав. Ми завжди не тут тренувались, а на резинці.

Вадим Богуш, вихованець КЗ ПДЮСШ «Ворскла» ім. Горпинка

- Я від імені всієї нашої команди дякую всім цим людям за те, що вони дали нам таке поле. Не знаю як ще їм подякувати. Ми можемо грати без травм.

Андрій Костенко, вихованець КЗ ПДЮСШ «Ворскла» ім. Горпинка

- Футбол – це дуже класна гра у яку не набридає грати. Хочу зв’язати своє життя з цим. Займатися на професійному рівні, заробляти гроші.

У спортивній школі імені Горпинка приймають вихованців з 6 років. Тут вони грають у футбол до 17-тиріччя, розповідає директор спортивного закладу Іван Шарій. 

Іван Шарій, директор КЗ ПДЮСШ «Ворскла» ім. Горпинка

- Наша школа створена у 2003-му році. Вихованців у нас близько 500 дітей. Зараз іде набір хлопчиків 7 років.

Стрічка новин