Команда Олександра Удовіченка «Рідне місто» вирішує багаторічну проблему з водостоком

Героїв АТО, 79 – дуже проблемна адреса, адже сильні зливи переворюють дорогу в річку, тож не те, що пройти, проїхати неможливо. Наразі тут тривають ремонтні роботи.

Всі, хто проживає у цій місцевості, або часто перетинає відрізок дороги на автомобілі, знають про ціле море, аж до 50 метрів завдовжки. І така ситуація триває вже близько 10 років. Після кожної зливи – потоп і невдоволені люди. Проблема поглиблювалася тим, що дощова вода регулярно «підпирала» каналізаційні стоки, які потім виходили на поверхню – прямо у двір мешканців на Героїв АТО, 79.

Ігор, полтавець 

- Потоп завжди був. З дитинства оце пам'ятаю: машини отам тонули, навіть фотографували, і люди судилися.

Любов, полтавка 

- Це сморід завжди був, стоки оці брудні.

За вирішення проблеми взялася команда Олександра Удовіченка «Рідне місто». Ремонт зливової системи передбачає прокладення нових труб – більшого діаметру й міцніших. У результаті зникне протікання та сморід, а полтавці повернуться до забутого нормального життя.

Олексій Чепурко, член команди «Рідне місто»

- Ми замінюємо повністю на нові труби. Безумовно, до зими ці роботи будуть завершені. Все буде здійснено на технологією, і я дуже сподіваюся, що ці роботи дадуть нам змогу вирішити цю багаторічну проблему, яка навіть зачепила вулицю Нікітченка. Я думаю, що ми цю проблему закриємо, і полтавці не будуть потерпати від багаторічних проблем.

Анна, полтавка 

- Зараз будемо сподіватися, що все буде нормально. Нам треба було в «Паровоз» ходити за продуктами, то тут стільки води було, що машин не було видно. Я сподіваюся, що все буде нормально.

Любов, полтавка 

- І наші депутати. Наскільки всі зараз організовані. Раніше все було як? Все ж для галочки робилося, але ми, у всякому разі, сподіваємося, що нас почули, і тепер будуть якісні дороги і не буде цього смороду і безпорядку, який є.

Таких місцин в Полтаві вистачає. А у команді Удовіченка говорять: такі проблеми поступово й системно вирішуватимуть.

Стрічка новин