Схвалює заходи, спрямовані на підтримку талановитих дітей, і міська влада

Міський голова Андрій Матковський також завітав цього дня до Галереї мистецтв. Дітям він подарував безкоштовний проїзд на рік в комунальному транспорті Полтави.

Міський голова Андрій Матковський, який також завітав на урочистості до Галереї мистецтв, під час свого виступу зазначив, що міська влада завжди підтримує заходи, направлені на допомогу талановитим дітям. Нині лауреатам конкурсів та кращим колективам полтавських шкіл вручав подарунки не лише Фонд захисту та підтримки талановитих дітей, а й міський очільник. Він подарував юним полтавцям езкоштовні проїздні на рік у комунальному транспорті, музичні центри та двд програвачі деяким школам.

Під час заходу міський очільник разом з почесним головою Фонду захисту і підтримки талановитих дітей Анатолієм Кукобою в урочистій обстановці підписали акт передачі дитячого садка, що знаходиться по вулиці Артема.

Нагадаємо, що навколо дитячого садка «Сонечко» точилися суперечки, які вирішувалися в судовому порядку. Заявив Андрій Матковський і про бажання прийняти в комунальну власність міста приміщення й самої Галереї мистецтв.

Стрічка новин