Працівниця Полтавської патрульної поліції постане перед судом

Працівниця Полтавської патрульної поліції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно т. в. о. заступника командира однієї з рот батальйону патрульної поліції у місті Кременчук УПП в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Нацполіції. Вона підозрюється у несанкціонованому розповсюджені інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованій системі, створеній та захищеній відповідно до чинного законодавства (ч. 1 ст. 361-2 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що ввечері 8 квітня 2019 року, знаходячись у службовому авто «Toyota Prius» разом із двома громадянами, один з яких був підозрюваним у кримінальному провадженні, посадовиця надала останньому можливість сфотографувати на мобільний телефон інформацію із інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України», а саме персональні дані особи, яка є потерпілою у вищезгаданому кримінальному провадженні.

У разі доведення вини обвинуваченій загрожує покарання у вигляді штрафу від 2 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до 2 років, йдеться на сайті ДБР.

Досудове розслідування кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві. Процесуальне керівництво - прокуратура Полтавської області.

Стрічка новин