Загиблих в Іловайську вшанували панахидою

На Алеї пам'яті звершив її високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ. Рідні, побратими та полтавці прийшли вшанувати бійців та згадати їх подвиг.

Пам'ятний знак уквітчаний квітами, а з дошки посміхаються молоді хлопці. Вони полягли в бою за державу, захищаючи її від ворогів. Їх подвиг вічний і його завжди будуть пам'ятати.

Тож і в річницю Іловайської трагедії збираються люди, щоб вшанувати полеглих в бою.

Олександр Горай, обласний благочинний Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ, протоієрей 

- Це насправді є дуже важливим, адже пам'ять про наших героїв ми повинні пронести крізь роки, десятиліття, століття, щоб ця трагедія ніколи не повторилася. Адже розстріл наших військових, які за домовленістю йшли зеленим коридором, - це просто військовий злочин.

Молитва до Бога повинна линути завжди, особливо в такі дні, дні скорботи та дні пам'яті. Тож закликають полтавців, щоб вони якомога частіше долучалися до таких заходів та підтримували родини загиблих військових. Адже їм найважче в даній ситуації від втрати рідних. 

Афанасій, високопреосвященний Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ

- Душі полеглих на болі бою – там, на небесах, і їхня пролита жертовна кров тут, на землі, стукає в наші серця, закликає не забувати і не прощати. Ми на протязі століть забуваємо ті страшні муки нашого народу і, вибачте, забуваючи, прогинаємося. Нам ламатися більше не можна.

Стрічка новин