На Крутому Березі встановили туманоутворюючу арку

Останні туманоутворюючі арки цього літа встановлює «Полтававодоканал». Вихідними така конструкція з'явилась у селищі Крутий Берег на околиці Полтави. Її урочисто відкрили разом з місцевими дітьми. Як це було – дивіться у сюжеті.

Маленькі мешканці Крутого Берега бачили охолоджувальні арки у центрі міста. Мріяли про таку у себе біля магазину. Під кінець літа бажання дітей здійснилось.

Катя Вітренко, мешканка Крутого Берега

- Тут дуже добре стало ходить у магазин. Освіжатися дуже стало добре тепер на вулиці. У спеку тепер не потрібно ходити з друзями гуляти. Стало спекотно, на річку треба ходити. Можна піти під арку, і все дуже добре.

Арку урочисто відкрили представники «Полтававодоканалу» разом із ініціатором Олександром Антонцем. З проханням до дирекції підприємства звернувся минулого місяця.

Олександр Антонець, мешканець Крутого Берега

- У нас дуже багато дітей тут, які приходять у цей магазин, і тут постійно їх скільки багато. Спека. Дуже хотілось би, щоб вони хоча б освіжались. У місто їхати далеко, а тут маленька Полтава знаходиться. Для мешканців цього села робітники «Водоканалу» допомогли встановити цю арку.

Це уже 23-тя арка, яку встановив «Водоканал» до свого 120-тиріччя. Наступного літа таку практику планують продовжувати, говорить генеральний директор підприємства Василь Воротинцев. 

Василь Воротинцев, генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» 

- Вони будуть стояти, допоки вони потрібні. Я думаю, що вони і взимку теж будуть стояти. Нарядимо їх вогнями. Для дітей бачите, яке задоволення. Воду взимку ми перекриємо. Води не буде в арках. Але сама арка залишиться. Немає сенсу її монтувати і демонтувати кожен рік.

Арка – не перший плід співпраці. Нещодавно в одному з приватних будинків сталась неприємна ситуація. Прорвало трубу. Через це без води залишилась не одна сім’я. Замінити проблемну ділянку допомогла бригада «Водоканалу». 

Ірина Сутула, місцева мешканка

- Старі були труби і вони прорвали. Всьому є знос, і вони прорвали. Чого – хтозна. Підтопило людям будинок, а люди теж проживають у ньому, і треба було якось боротися, і так ми це питання вирішили.

Стрічка новин